1 zł
2 600 000 zł

SIENICKI Jacek (1928 Warszawa - 2000 Warszawa)

WNĘTRZE NIEBIESKIE, 1992

olej, płótno
145 x 90.5 cm
sygnowany p.g.: JS | 92 | I
na odwrocie na płótnie: Jacek | Sienicki | Wnętrze Niebieskie | olej pł. 1992
na krośnie: Sienicki Jacek

cena wywoławcza: Wykup abonament

Wnętrze, 1999

gwasz, tusz, pastel, papier
26,5 x 19 cm (w świetle oprawy)
sygn. i dat. l. g.: J. Sienicki / 99

Suche kwiaty, 1993

olej, płótno
55 x 46 cm;
sygn. p. g.: J.S / 93 / II;
na odwrocie: Jacek SIENICKI/ SUCHE KWIATY / ol. pł.1993

DACHY

olej/płótno,
55 x 46 cm

Fioletowa, 1986

olej, płótno;
50 x 73 cm
sygn.p.d.: 1.I.86 J.S.

KWIAT, 1990

olej, płótno,
117 x 89.5 cm
sygnowany p.g.: J.S. 90
na odwrocie napisy autorskie p.g.: JACEK | SIENICKI | "KWIAT" | ol. pł.1990

KWIAT, 1990

olej, płótno
100 x 80 cm
sygnowany l.g.: JS | X 90
na odwrocie napisy autorskie p.g.: Jacek | Sienicki | `Kwiat` 1990

Dachy, 1997 r.

gwasz,
39 x 30 cm,
sygn.
Dar Pani Wandy Sienickiej.

Aleja wierzb

olej, płyta pilśniowa, 35 x 45 cm;
na odwrocie dedykacja: Kochanemu / Włodziowi / Jacek;
w załączeniu historia obrazu i potwierdzenie pochodzenia od adresata dedykacji, Włodzimierza Mierzwińskiego

MARTWA NATURA, 1986

olej, płótno
64 x 79 cm
datowany p.g.: 86 | IX | 15
Na odwrocie na płótnie napis autorski: Jacek | Sienicki | martwa natura | ol. pł. 1986.; poniżej podłużna pieczątka zezwalająca na wywóz za granicę

Butelki (1995)

sygn. dat. na odwrocie
olej, płótno
38x46

Kompozycja brązowa, 1999

olej, płótno, 55 x 65 cm;
sygn. p. g.: JAC. SIENICKI / 99

Człowiek, 1985

węgiel, tusz, tempera, papier
74,5 x 109 cm;
opisany na odwrocie: Jacek Sienicki / Rys. węgiel - tusz, - czarna tempera. / "człowiek" / 1985

Aleja wierzb

olej, płyta pilśniowa,
35 x 45 cm; na odwrocie dedykacja: Kochanemu / Włodziowi / Jacek; w załączeniu historia obrazu i potwierdzenie pochodzenia od adresata dedykacji, Włodzimierza Mierzwińskiego

Mięso (1999)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
46x55

Okno, 1981 r.

olej/ płótno,
116 x 89 cm
dat. i sygn. p. d.: `7.XI.81 JS`
na odwrocie, na blejtramie napis: `Jacek Sienicki "Okno" 1981`

Człowiek, 1985

węgiel, tusz, tempera, papier, 74,5 x 109 cm

Kompozycja (1996)

sygn. dat.p.g., olej, płótno, 46x38

Aleja wierzb

olej, płyta pilśniowa, 35 x 45 cm; na odwrocie dedykacja: Kochanemu / Włodziowi / Jacek; w załączeniu historia obrazu i potwierdzenie pochodzenia od adresata dedykacji, Włodzimierza Mierzwińskiego

Kompozycja, 1970 r.

tempera, bristol, 34 x 28 cm;

liczba obiektów: 239