POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
cena wywoławcza: Wykup abonament
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, tektura, 31 x 34.5 cm
sygn..p.d. Kasper Pochwalski
na odwrocie nalepka z TPSP w Krakowie
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno; 74 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Kasper/Pochwalski/ 1934
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, sklejka; 24,5 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: Kasper Pochwalski / 1963
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej/płótno wzmacniane, 75,5 x 59 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Kasper Pochwalski | 1932`
Estymacja: 10 000 - 15 000
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej/płótno, 72 x 54 cm
sygnowany i datowany l.g.: `1969 | Kasper | Pochwalski`
Estymacja: 8 000 - 12 000
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 39 x 51 cm
sygn. l.d.: 1951 / Kasper Pochwalski.
Na odwrocie drukowana naklejka CBWA oddział w Krakowie, wypełniona atramentem.
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, kredki, papier jasnobrązowy;
43 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 1940.I.IV / Kasper Pochwalski; napis autorski u dołu: AKTEON
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Dysputa w bejt midraszu, ok. 1930
olej, sklejka; 27,5 x 33 cm.
Praca pochodzi ze spuścizny po artyście.
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 60 x 50 cm;
sygn. l. d.: 8. 1968/ Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
gwasz/papier, 32,5 x 23 cm
(w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l. d.: `Kasper Pochawal | 1953`
Estymacja: 2 500 - 4 500 zł
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
gwasz/papier, 30,5 x 46,5 cm
(w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p. d.: `Kasper Pochwalski 194(?)`
Estymacja: 2 500 - 4 500 zł
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Portret młodej kobiety z czasów okupacji, 1942
olej, płótno, 71 x 59 cm;
sygn. p. d.: Kasper Pochwalski / 1942. / K.
Na odwrocie okolicznościowa dedykacja z dnia 15.V.1942.
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier, 32,5 x 23 cm
sygn. l. d.: Kasper Pochwalski / ... III (ołówkeim) l. d.: DZIEJE APOSTOLSKIE X. 9.
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno;
77 x 64,5 cm w świetle ramy
Sygn. p.d. Kasper Pochwalski/ 1935