1 zł
2 600 000 zł

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 2349 - Działoszyn - Prometeusz, 1998 r.

olej/płyta pilśniowa, 122 x 92 cm
sygnowany, datowany i nr katalogu autorskiego p.d.: `DUDA-GRACZ 2349/1998 r.`
na odwrociu naklejka autorska z opisem, tytułem i informacją `1 werniks`

Estymacja: 80 000 - 100 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 2374, (Łagów-Spuścizna), 1998

olej, płyta;
80 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: DUDA GRACZ. 2374 / 98.
Na odwrocie nalepka autorska z informacjami o pracy

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

POSTAĆ SIEDZźCA

Atrament, pióro, papier zeszytowy w kratkę; 21 x 15 cm
Sygnowany l.d.: Duda

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 2426 (Łagów - majowy poranek), 1999

Olej, tektura; 80 x 60 cm
Sygn. l.d.: DUDA GRACZ 2426/99

Estymacja: 40.000 - 50.000 zł

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 2460 - Nadrzecze, 1999 r.

olej/płyta pilśniowa, 90 x 120 cm
sygnowany, datowany i nr katalogu autorskiego l.d.: `DUDA GRACZ 2460/99`
na odwrociu naklejka autorska z opisem

Estymacja: 85 000 - 95 000 zł

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Pejzaż, 1994 r.

akwarela/papier, 20,5 x 20,5 (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p. d.: `564/94 | J. Duda G.`

Estymacja: 12 000 - 18 000

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

POSTAĆ SIEDZĄCA

Sygnowany l.d.: Duda

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Fantazje polskie - Kalinowa, 2003 r.

akwarela/papier, 30 x 67 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i nr katalogu autorskiego l.d.: `J. Duda G. 1365/2003`

Estymacja: 14 000 - 17 000

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 1304 - Ułan i kobiety, 1989 r.

olej/płyta pilśniowa, 118 x 49,5 cm
sygnowany, datowany i nr katalogu autorskiego l.d.: `Duda Gracz 1304/1989
na odwrociu naklejka autorska z opisem pracy

Estymacja: 85 000 - 95 000

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 1880: Fantazja Polska - Powrót Jaśnie Pani, 1995 r.

olej/tektura, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i nr katalogu autorskiego l.d.: `Duda-Gracz 1880/95`
na odwrociu naklejki: Agra-Art; naklejka autorska `DUDA GRACZ | PADEREWSKIEGO 42 B/31 KATOWICE | TYTUŁ OBRAZ 1880/FAMTAZJA POLSKA-POWRÓT JAŚNIE PANI | TECHNIKA OLEJ | WYMIARY 70 x 70 cm | CENA | SYGN. DUDA GRACZ | ROK 1995/NR. KATAL. AUTOR. 1880 | UWAGI 1 WERNIKS. IX. 1995`

Estymacja: 38 000 - 50 000

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Kobieta - Obraz 1329, 2003 r.

akwarela, tempera/papier, 46 x 59 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: ` J. Duda G. 1329 / 2003`

Estymacja: 13 000 - 16 000

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Portret z Bukowiny, 1978 r.

akwarela, ołówek/papier, 17 x 14,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `Duda G. 78`, w l.d. napis: `Bukowina 12`

Estymacja: 2 500 - 3 500

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Kamion, 1997

akwarela, papier;
50 x 40 cm;
sygn. u dołu: Kamion 9" (akwarela, gwasz, 50 x 40) ? 696/97. Duda G.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Pamiątka z Łagowa, Obraz 1744, 1994 r.

olej/płyta, 76 x 56 cm
sygnowany i datowany l.d.: `DUDA GRACZ 1744/94`
na odwrociu naklejka autorska z tytułem, opisem i nr katalogu autorskiego oraz dedykacja: `Dziękuję za włączenie się w Dzieło Budowy Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego`

Estymacja: 55 000 - 70 000 zł

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Szczyrk - Grudzień, Obraz 2497, 1999 r.

olej/płyta pilśniowa, 80 x 60 cm
sygnowany i datowany l.d.: `DUDA GRACZ 2497/99`
na odwrociu naklejka autorska z tytułem, opisem i nr katalogu autorskiego

Estymacja: 65 000 - 75 000 zł

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Szczyrk - Dynastia, Obraz 2611, 2001 r.

sygnowany i datowany l.d.: `DUDA GRACZ 2611/2001`
na odwrociu naklejka autorska z tytułem, opisem i nr katalogu autorskiego oraz napis: `Dziękuję, że licytując mój obraz, wesprzesz śląskie hospicja. Jerzy Duda G. 2001`

Estymacja: 68 000 - 78 000 zł

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Portret mężczyzny na tle pejzażu, 1968 r

olej, tektura;
60 x 42 cm,
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: .1968. J. DUDA. GRACZ.
Poniżej napis w języku hebrajskim.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Mistrz krawiecki, 1964

linoryt, papier;
18 x 11,5 cm (w świetle oprawy);
opisane u dołu: Judaica / mistrz krawiecki, śr. d.: lin / 19 / 20 linoryt p. d.: Duda G / 64.
Na odwrocie nalepka autorska z informacjami o pracy.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Tryptyk Częstochowski

Olej, płótno, 73 x 100 cm,
sygn. l.d.: Duda-Gracz 929/1985. Na odwrocie naklejka autorska - Duda Gracz Paderewskiego 42B/31 Katowice

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Olej, tektura;
80 x 60 cm

Na odwrocie nalepka autorska z opisem obrazu

liczba obiektów: 379