1 zł
2 600 000 zł

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Lilith model Fetisch z cyklu Air Virgin, 2014

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona szkliwem transparentnym, złocone wentyle, 31 x 77 x 20 cm, edycja limitowana.
Logo autora na wewnętrznej stopie rzeźby i opis numeryczny: 1/100/2014

cena wywoławcza: Wykup abonament

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Żubr mały i duży modele Cobalt and gold, 2015

ceramika szkliwiona szkliwem kobaltowym, złocone rogi,
11 x 14 x 7 cm oraz 22,5 x 27,5 x 14,5 cm
logo autora od spodu rzeźb i opisy numeryczne- duży żubr: 69/2015, mały żubr: 218/2015

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Dzik plażowy model White

ceramika malowana podszkliwnie, 23,5 x 11,5 x 31,5 cm, edycja limitowana, sygnatura artysty od spodu figurki, numeracja: 2/100/2013 2013

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Lady wenus model Picasso, 2014

ceramika malowana, szkliwiona, 43 x 17 x 15 cm,
sygn. od spodu rzeźby: logo Marius Dydonumeracja: 12/2014

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Wahadełko, 2015

ceramika, drewno, aluminium, żywica poliuretanowa, farba luminescencyjna, 100 x 17 x 18 cm,
opisane na spodzie: Marius Dydo, 6/8/2015

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Captain America z cyklu Fantomy, 2015

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, czerwień naszkliwna palona na gorąco, 87 x 42 x 22 cm, edycja limitowana 6/8/2015, logo autora po wewnętrznej stronie szyi i opis numeryczny: 6/8/2015

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Superman z cyklu Fantomy, 2015

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, logo super bohatera malowane naszkliwnie palone na gorąco, podstawa ze stali nierdzewnej, 65 x 42 x 22 cm, edycja limitowana 5/8/2015, logo autora po wewnętrznej stronie szyi i opis numeryczny: 5/8/2015

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Żubry, 2014

11 x 7 x 14 cm, modele , Red, Pop, Pollock,Yellow , Matisse,
ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona.
Model Red malowany naszkliwnie z przereagowanym złotem.
Edycja nielimitowana.
Od spodu figurek loga autora oraz opisy numeryczne: 138/2014, 165/2014, 181/2014, 189/2014, 198/2015.

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Żubr mały

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona, 11 x 7 x 14 cm
2015
sygn. od spodu: Mariusz Dydo 216/2015

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Żubr duży

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona, 22 x 14 x 27 cm
2013
sygn. od spodu: Mariusz Dydo 18/2013

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Dzik plażowy, model Pollock BBY, 2014

ceramika malowana podszkliwnie szkliwiona i malowana naszkliwnie, 22 x 16 x 28 cm,
sygn. logotypem i nr edycji od spodu

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Żubr plażowy, model Pollock RBB, 2014

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Parys z cyklu Fantomy, 2015

ceramika szkliwiona, złocona naszkliwnie, 68 x 35 x 36 cm, edycja limitowana,
sygn. po prawej oraz opis: 6/15/2015

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Kwakwa model Black, 2015

red, gold, 30 x 23 x 41 cm, ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona. Edycja limitowana, opis i sygnatura od spody rzeźby. Opis model: MKot, dydodecor-project, logo Marius Dydo, 11/150/2015. Współpraca z Małgorzatą Kot

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Królowa śniegu, z cyklu Powrót legendy

ceramika malowana, podszkliwnie, szkliwiona, 49 x 17 x 15 cm,
edycja limitowana, od spodu rzeźby logo autora i opis: 6/100/2014

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Muza z cyklu Powrót legendy

ceramika szkliwiona, malowana, 44,5 x 17 x 15 cm, 2014,
na spodzie logo autora i opis.

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Tygrysek Zombie, z cyklu The Heroes, 2014

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, złocony wentyl, 34 x 42 x 34 cm,
sygn. logiem Marius Dydo 8/100/2014, edycja limitowana

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Dzik i Mały Żubr modele Zombie, 2014

ceramika malowana podszkliwnie i szkliwiona18,5 x 31 x 12 cm i 11 x 7 x 14 cm,.
sygn. logotypem od spodu, opis 15/2014 i 187/2014.

DYDO Mariusz (ur. 1979)

KwaKwa, model Dots

30 x 23 x 41, ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, edycja limitowana,
opis i sygnatura od spodu rzeźby. Opis modelu: KKot, dydodecorproject, logo Marius Dydo, 7/150/2014

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Kwa, model: Black, red, gold, 2014

ceramika szkliwiona złocona naszkliwnie, 27 x 18 x 26 cm, edycja limitowana, opis i sygnatura od spody rzeźby. Opis model: KKwa, dydodecor-project, logo Marius Dydo, 10/150/2014

liczba obiektów: 263