1 zł
2 600 000 zł

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Lista 20 dobrych filmów, 2011r.

olej/płótno, 65 x 50 cm, oprawiony (70 x 55 cm z ramą),
sygnowany monogramem i datowany p.d.,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Krzysztof Pająk | Lista 20 | dobrych | filmów | 2011 | PK'

cena wywoławcza: Wykup abonament

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Pontcarral, 2009 r.

olej/płótno, 40 x 30 cm, oprawiony,
sygnowany i datowany p.d: '2009 | K.Pająk | KP',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Krzysztof Pająk | Pontcarral | 40 x 30 | akryl, ol./pł. | 2009 | PK | 681'

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Niebieskie kody DNA, 2019

olej, płótno
46 x 33 cm
sygn. p.d.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Kody DNA z biało-żółtym kwadratem, 2019 r.

olej/płótno, 50 x 61 cm, oprawiony,
sygnowany i datowany p.d: 'K. Pająk | 2019',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kody DNA z biało – źółym kwadratem | 2018 | Krzysztof Pająk | PK | olej na płótnie | 1063 | obraz'

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Układ scalony BX42, 2011-2013

akryl, olej, płótno, 114 x 146 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Kody DNA z żółtym kwadratem, 2018

olej, płótno, 50 x 61 cm, sygn. p.d.: K. Pająk

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Godzina Pąsowej Róży, 2015

Olej płótno
46 x 33 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Układ scalony BX42, 2011-2013

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

PODNIEBNI ŚMIAŁKOWIE, 2016

olej na płótnie, 33 x 46 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Oddalona planeta, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm, oprawiony, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '”Oddalona planeta” | Krzysztof | Pająk | z cyklu układy | scalone | 2017 | PK | olej/płótno'

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Dzień Świąteczny, 2009 r.

olej/płótno, 65 x 49,5 cm
sygnowany p.d. 'K Pająk' oraz sygnowany i datowany monogramem wiazanym: '2009 | PK '
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Krzysztof Pająk | Dzień Świąteczny | 2009 | [monogram wiązany] | 65. 50 | olej/pł'

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Samotny biały znak

grafika pigmentowa giclee, 28,2x38 cm, emisja autorska - limit 3

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Kraina jutra, 2016

olej, płótno
46 x 33 cm

sygn. na odwrocie

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Vertigo, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm, oprawiony, sygnowany p.d: 'K. Pająk | 2018 | PK' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '”Vertigo” | Krzysztof Pająk | z cyklu układy scalone | 2018 | PK | 1021'

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Konstelacje

akryl na płótnie
110 x 130 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Wielka gra, 2017

Olej na płótnie, 120 x 100 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Znaki, 2016 r.

olej na płótnie, 60 x 81 cm, sygn.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

946 Pamięć Absolutna, 2016

olej na płótnie, 60 x 81 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Tańczące

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Krzysztof Pająk | olej/płótno | 100 x 120 cm | "Tańczące" '

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Znaki, 2016

akryl, płótno, 60x81 cm, w oprawie 62x83 cm
sygn. p.d.: K. Pająk 2016 oraz monogramem, opisany na odwrocie: Znaki Krzysztof Pająk 2016

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Kolekcjonerzy, twarze i maski, 2004

olej, płótno, 30 x 40 cm; sygn i

(*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Kroniki miejskie, 2016

olej, płótno, 60 x 81cm
sygn. p.d.: KPAJĄK i znak autorski

na odwrocie: Kroniki Miejskie, Krzysztof Pająk, 60x81cm, w trójkącie 947 (nr.kolejnego obrazu)

Obraz oprawiony przez autora.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Mercury Excursion, 2014 r.

grafika pigmentowa, 52,5 x 43,9 cm, nakład 2/4, sygn.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Schody z cyklu Fragmenty Miasta

2016
wydruk pigmentowy, papier Canon OCE for Professionalist Quality Matt 180 g, 42,8 × 56,8 cm (50 × 70 cm),
sygn., sygn. "Krzysztof Pająk", dat., nakład i opis na przodzie, sygn., sygn. "Krzysztof Pająk" na odwrocie oprawy
nakład: 3/5

Fotograficzną twórczość Pająka Lena Wicherkiewicz komentuje jako nostalgiczną. Twierdzi, że "nostalgia dotyczy zarówno walorów techniki, która choć jak najbardziej współczesna, zupełnie jawnie odwołuje się do swoich korzeni, jak i tematu - prób zapisania tego, co niknie z chwilą naciśnięcia spustu migawki" ("Exit. Nowa sztuka w Polsce" Nr 1(81), 2010). Prezentowana praca jest kolejną z otwartego cyklu, w ramach którego artysta uważnie obserwuje i dokumentuje tytułowe fragmenty miasta.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Stairs from the City Fragments series

2016
pigment print, Canon OCE for Professionalist Quality Matt 180 g,
42.8 × 56.8 cm (50 × 70 cm),
signed, signed "Krzysztof Pająk", dated, edition and described on the front, signed, signed "Krzysztof Pająk" on the reverse of the frame
edition: 3/5

Lena Wicherkiewicz considers Pająk’s photographic works to be nostalgic (Exit. Nowa sztuka w Polsce Issue 1(81), 2010). As she believes, "the nostalgia lies both in the technique, which, being modern as it is, clearly reaches to its roots, and the topic - attempts to record what disappears the very moment the shutter is released." This work comes from an open-ended collection of works in which the artist carefully observes and documents the titular fragments of the city.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Znaki na czerwonym tle

akryl, olej na płótnie, 100 x 81 cm, 2016

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Mercury Excursion, 2014 r.

grafika pigmentowa, giclee, papier Canon, egzemplarz nr. 1/4, sygn.
52,2 x 44 cm, PP 70 x 50 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Protokół szamana

olej na płótnie
100 x 81 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Układ scalony Alla Stretta, 2015 r.

akryl, olej, płótno
120 x 100 cm
sygn. p.d. i na odwrocie;
do pracy dołączony jest certyfikat autorski

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Kartagina

55 x 41 cm
Grafika pigmentowa, nakład limitowany 2015 r.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Z cyklu: Układy scalone Mondeo expedition, 2014 r.

akryl, olej na płótnie, 76 x 74 cm, sygn.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Rytm z cyklu Fragmenty Miasta

2015
wydruk pigmentowy, papier Canon 180 g, 60 x 40 cm (70 x 50 cm),
sygn., dat. i opis na przodzie oraz na odwrocie,
nakład: 1/3 + 2 a.p.

Prezentowana praca jest jedną z najnowszych w otwartym, realizowanym przez artystę od 2001 r., cyklu Fragmenty Miasta. Pająk eksploruje miejską przestrzeń, kieruje obiektyw na detale architektoniczne, na fragmenty murów, wydobywając z nich często abstrakcyjne formy. Ważną, nieraz kluczową rolę, odgrywa w jego pracach światło, dzięki któremu najmniejsze szczegóły fotografowanych powierzchni zostają zapisane na kliszy w poetycki sposób.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Rhythm from the Fragments of a City series

2015
pigment print, Canon 180 g, 60 x 40 cm (70 x 50 cm),
signed, dated and described on the front and on the reverse,
edition: 1/3 + 2 a.p.

This is one of the most recent photographs in Pająk`s City Fragments, an ongoing series produced since 2001. In his exploration of urban spaces, Pająk points his lens towards architectural details, fragments of walls, often bringing out their abstract forms. Light plays a key role here allowing the photographer to capture even the slightest details of the photographed surfaces in a poetic way.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Universal Galaxie, z cyklu Układy scalone

olej, płótno, 76 x 74 cm, 2014

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Fragment muru w Alejach Ujazdowskich z cyklu Fragmenty Miasta

2002/2007
wydruk pigmentowy UV, papier Canon mat 180 g, pianka, 40 x 60 cm (50 x 70 cm),
sygn., dat. i opis na przodzie,
nakład: 1/3

Artysta eksploruje w swojej twórczości miasto, dokumentuje jego fragmenty, ale, jak pisze jego kuratorka Lena Wicherkiewicz - to "tylko pretekst, naskórek zaledwie, by powrócić do źródeł fotografii - do światła. Bo to ono jest rzeczywistym bohaterem zdjęć. Pająk rejestruje widoki (jest już ich dość spory zbiór, pierwsze zdjęcia pochodzą z 2001 r., a proces trwa do dziś), które odchodzą: bramy starej Pragi, mokotowskie podwórka, fragmenty schodów, bruk na Placu Zamkowym. Łuszczącą się farbę starych murów, malowniczo kładące się cienie, detale architektoniczne."
Wystawy: Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej, Warszawa (2007); Galeria Promocyjna, Warszawa (2009); Sala konferencyjna Firmy HOYA (2013).

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Fragment of Wall in Aleje Ujazdowskie from the Fragments of a City series

2002/2007
UV pigment print, Canon mat 180 g, board 0.5 cm, 40 x 60 cm
(50 x 70 cm),
signed, dated and described on the front,
edition: 1/3

In his work, Pająk explores the city by documenting its parts, but, as the curator Lena Wicherkiewicz observes, "he does it merely as a pretext, an excuse to return to the origins of photography - the light, which is the actual protagonist of the pictures. Pająk records views
(he has gathered quite a collection of them since 2001, and the process still continues) of the Warsaw that is vanishing: doorways of the old Praga, the backyards in Mokotów, details of stairs, cobbled surfaces, cracking paint on old walls, picturesquely cast shadows, architectural details."
Exhibitions: Warsaw Festival of Artistic Photography, Warsaw (2007); Promocyjna Gallery, Warsaw (2009); HOYA Conference Hall (2013).

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Układy scalone, 2012

grafika pigmentowa geecle, Papier Canon 180 gr, 60x41,5 cm w świetle passe-partout, 76x56 cm w oprawie, nakład 3/3

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Spaleni w słońcu, 2007 r.

grafika pigmentowa, giclee, nakład autorski 2/3, 50 x 70 cm, sygn.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Na plaży w Saint Tropez

grafika pigmentowa Giclee, papier błyszczący gruby, gramatura 180, Canon, 60 x 43,5 cm, nakład 1/5, passe-partout, rama drewniana, stare złoto, szyba, 2012

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

W bramie ul. Targowej z cyklu Fragmenty miasta

2005
wydruk pigmentowy UV, papier Canon mat 180 g, 41,8 x 59 cm (50 x 70 cm),
nakład: 1/5

Praca utrzymana w charakterystycznej dla Krzysztofa Pająka stylistyce, która polega na wydobywaniu światlem fragmentów warszawskiej architektury.
Fotografia prezentowana na kilku wystawach indywiduanych autora.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

In a Doorway at Targowa Street from the City Fragments series

2005
UV pigment print, Canon mat 180 g, 41.8 x 59 cm (50 x 70 cm),
edition: 1/5

In his works, Pająk brings out elements of Warsaw`s architecture by means of light, which is characteristic of his style.
The photograph has been presented at several individual exhibitions.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Kordoba

olej na płótnie
100 x 80 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Łatwe wybory, 2004 r.

olej/płótno, 30 x 46 cm, sygn.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Fragments of a City from the Norblin Plant series

2008/2013
pigment print, Canon mat 180 g, 40 x 60 cm (50 x 70 cm),
edition: 1/5

Exhibition: Galeria Promocyjna, Warsaw (2009).

estimate: 1800 - 2500 zł

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Fragmenty miasta z cyklu Norblin

2008/2013
wydruk pigmentowy, papier Canon mat 180 g, 40 x 60 cm (50 x 70 cm),
nakład: 1/5

Wystawa: Galeria Promocyjna, Warszawa (2009).

estymacja: 1800 - 2500 zł

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Alhambra, 2012

olej/płótno, 80 x 100 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Terra rossa, 2012

olej, płótno, 73 x 65 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Pogodni ponad czasem

olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. p.d. 2002/P/K Pająk i opisany na odwrocie

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Costa Brava- Znaki, 2011 r.

akryl/płótno,
80 x 64 cm,
sygn.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Non-existent Fragment of Doorway at Grochowska Street

2002/2012
pigment print, Canon Matte 180 g, 40 x 60 cm,
signature, date and description on the front,
edition: 2/3

The photograph is one of the three prize-winning works shown at the 1st Warsaw Festival of Artistic Photography in 2005 and presented at the post-competition show in the DAP Gallery, Warsaw.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Nieistniejący fragment bramy przy ul. Grochowskiej

2002/2012
wydruk pigmentowy, papier Canon mat 180 g, 40 x 60 cm,
nakład: 2/3

Fotografia pochodzi z zestawu trzech prac nagrodzonych na I Warszawskim Festiwalu Fotografii Artystycznej w 2005 r. i była prezentowana na wystawie pokonkursowej w Galerii DAP w Warszawie.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Na plaży w Saint Tropez

Ikonografia, nakład 2/5
60x43,3 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Samotny biały znak

olej na płótnie
73 x 100 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Znaki

"Matryce"
grafika pigmentowa, giclee, zabezpieczona UV
nakład 1/3
41,5 x 54 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Po drugiej stronie lustra, 2009

grafika pigmentowa, inkografia, zabezpieczona UV,
złota rama (powiększa całość), szkło,
wym 42x56cm w swietle passe-partout 50x70,
nakład 1/3

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Znaki

Akryl na płotnie
64x80 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Wschód słońca nad Liwcem, 2005/2006

wydruk pigmentowy UV, papier naklejony na piankę, 55 x 39,4 cm,
sygn., dat., opisana na przodzie,
nakład: 2/5

Fotografia prezentowana na wystawie fotografii "Polska dzisiaj, pomiędzy tradycją a nowoczesnością" w Parlamencie Europejskim w Strasburgu i znalazła się jako jedyna na plakacie reklamującym tę wystawę (9-10.2011).

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Odkrycie Neutriny, 2010

olej, płótno, 41x33 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Znaki, 2011 r.

akryl/płótno
80 x 64 cm
sygn.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Popołudnie w Sydney, 2011

akryl, płótno,
100 x 120 cm
sygn. p.d.: K> PAJĄK oraz monogram w prostokącie KP
sygn., dat. i opis na odwrocie

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Fragmenty miasta, 2002 r.

fotografia barwna (z czarno-białej), wydruk/pianka poliuretanowa,
41 x 55 cm (wydruk)
wydruk autorski, limitowany
sygnowany i datowany p.d.: `AE | PK | Limit 2`
opisana ołówiem u dołu

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Kosmiczna miłość, 2011

olej, płótno,
76 x 74 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Znaki, 2006

olej, płótno, 114x130 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Piękna wilczyca, 2009 r.

akryl,
olej/płótno,
30 x 40 cm,
sygn.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Eqvinox, 2003 r.

olej/płótno,
120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `2003 | Pająk | ol/pł` oraz `"Equinox" | Krzysztof Pająk`

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

TAM GDZIE ROSNĄ POZIOMKI

Olej na płótnie
30 x 40

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Martwa natura, 2005/2010

fotografia czarno-biała, barwiona, wydruk pigmentowy UV na piance, 41,5 × 50 cm, rama 50 × 70 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie; wydruk autorski, nakład: 2/3

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Rdza, 2003/2010

fotografia barwna, wydruk pigmentowy UV na piance, 40 × 60 cm, rama 50 × 70 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie; wydruk autorski, nakład: 2/5 life-time print

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Bermudy, 2009

akryl, olej, płótno,
57x86 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Lepsza perspektywa, 2005/2010

fotografia czarno-biała, wydruk gliclee UV, pianka, 39,5 x 59 cm (w świetle passe-partout); sygn., dat. opisana u dołu ołówkiem; wydruk autorski nakład: 1/5

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Układ, 2008/2010

fotografia barwna, wydruk gliclee UV, pianka, 31 x 51 cm (w świetle passe-partout); sygn., dat., opisana u dołu ołówkiem; wydruk autorski, nakład: 1/5,

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

bez tytułu, 2009

olej/płótno
30x44 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Burta, 2003

fotografia barwna, pianka PCV, 37 x 55 cm; sygn., dat. oraz opis: l.d. u dołu (ołówkiem): Krzysztof Pająk "Burta" 2003 wydruk autorski limit 1/5, p.d.: 1/5 / PK/ limit, sygn., dat. oraz opis na odwrocie; wydruk autorski, nakład: 1/5, vintage print

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Brama, 2002

fotografia barwna, pianka, PCV, 42 x 54,5 cm; sygn., dat. oraz opis u dołu (ołówkiem): l.d.: Krzysztof Pająk 2002 Brama Praga wydruk UV pianka nakład, limit 2/5 p.d.: sygn. i opis (tuszem): 2/5 / PK / Limit; sygn., dat., oraz opis na odwrocie; wydruk autorski, nakład: 2/5, vintage print

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Złoto Celtów, 2009

olej, płótno, 30x40 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Diamenty Afryki, 2004 r.

olej/płótno, 30 x 40 cm, sygn.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Cień dębu na murach Zamku Królewskiego, 2001

fotografia czarno-biała, tonowana sepią, wydruk UV na piance
40,3 x 60,5 cm (w świetle passe-partout);
wydruk autorski, nakład: 1/4, vintage print

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Odbojnica, ul. Jezuicka, 2002

41,7 x 56,3 cm (w świetle passe-partout);

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Brama na Krakowskim PrzedmieŚciu, 2007/2008

fotografia czarno-biała, tonowanie sepią, wydruk UV pianka,
53 x 39,5 cm;
na odwrocie opis autorski (tuszem);
wydruk autorski, nakład: 1/5

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Schody, 2007/2008

fotografia czarno-biała, tonowanie sepią, wydruk UV, pianka,
53 x 39,5 cm;
wydruk autorski, nakład: 1/5

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Beztroscy szczęściarze, 2005

akryl, olej, płótno,
30x40 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Dobre znaki, 2004 r.

olej/płótno,
30 x 40 cm,
sygn.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Wschód nad Liwcem, 2005/2006

fotografia czarno-biała, tonowana sepią,
55 x 39 cm (w świetle passe-partout), 70 x 50 cm (arkusz);
opisana d.: i na odwrocie
wydruk autorski,
nakład: 1/5

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Fragment bramy w Al. Ujazdowskich, 2002

39 x 59 cm (w świetle passe-partout),
50 x 70 cm (arkusz),
sygn. i opisane
wydruk autorski 2006,
nakład: 1/3

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Rozświetlone istoty

olej na płótnie 30x40 cm
2004 r.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Oceania. Dobre znaki, 2007

Nakład: 1/3, e/a, grafika pigmentowa, giclee, 42x55 cm w świetle oprawy

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Baner na Grochowskiej, 2005

fotografia czarno-biała, tonowana sepią, wydruk giclée, pianka, utrwalenie UV, 55 x 41 cm (w świetle passe-partout), 70 x 50 cm (całość); sygn. u dołu i na odwrocie (ołówkiem); wydruk autorski (EA1), nakład :1/3

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Fragment podwórka przy ul. Koszykowej, 2005

fotografia czarno-biała, tonowana sepią, wydruk giclée, pianka, utrwalenie UV, 42,3 x 56,8 cm (w świetle passe-partout), 50 x 70 cm (całość); sygn. u dołu i na odwrocie (ołówkiem); wydruk autorski (EA1), nakład: 1/4

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

olej, płótno, 40x30 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Amazonki i Heraklidzi, 2007 r.

grafika pigmentowa (GICLEE)/pianka EA 1, odbitka autorska LIMIT 2, 50 x 70 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Ceremonial Painting, 2005 r.

akryl/płótno, 146 x 114 cm
sygnowany monogramem wiązanym oraz podpisem
i datowany p. d.: `Krzysztof Pająk 2005`, na odwrocie:
`Krzysztof Pająk / "Ceremonial Painting" / 114 146 / akryl/płótno 2005`

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Fragmenty miasta, 2002

fotografia barwna, papier światłoczuły, matowy, 40 x 60 cm;
sygn. i opisana ołówkiem u dołu odbitki oraz na odwrocie oprawy;
odbitka autorska, nakład: 1/1

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Fragmenty miasta, 2002

fotografia barwna, papier światłoczuły, matowy, 60 x 42,9 cm;
odbitka autorska, nakład: 1/1

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Słoneczny poranek w mieście, 2004

olej, płótno, rama skrzynka amerykańska, 60 x73 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Szczęśliwy Eden, 2005/2006

olej, płótno, 30x40 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Agamemmon i koń trojański, 2002

olej, płótno, 73x60 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Fabryka snów

olej na płótnie, 30 x 40 cm, 2004r.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Pani Fortuna, 2002

olej, płótno,
64x53 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Zielone miasto

olej na płótnie, 50 x 68 cm
sygn. p.d.: "K. Pająk/ PK"
na odwrocie opisy autorskie

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Szczęśliwy traf, 2002

olej, płótno,
76x62 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Pogodni ponad czasem, 2002

olej, płótno
wymiary: 81x100 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Internauci, 2001

olej, płótno, 73x65 cm

liczba obiektów: 103