1 zł
2 600 000 zł
/3

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Wielki wóz, 2003

linoryt, papier, 6/15
wymiary: 60 x 42
sygn.
Dar Lidii i Grzegorza Rutkowskich
oprawa Mabellini Delio s.c.

cena wywoławcza: Wykup abonament

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Noc kupały, 2009

grafika cyfrowa, papier, 70 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jowita Wallner `2009

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Trzepot świtu, 2004

linoryt, papier, 5/15, 42 x 60 cm (odcisk kamienia);
sygn. i dat. p.d.: Jowita Wallner 04, w l.d. napis: "Trzepot świtu"

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Moja laska, 2004

linoryt barwny, papier,
17,3 x 15 cm (odcisk płyty); 17 x 14,5 cm
(w świetle passe-partout); nakład 13 sztuk; sygn. i dat. p.d.: Jowita Wallner `04, w l. d.: "Moja laska" / LINORYT 7/13

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Berek, 2004

linoryt, papier;
23,5 x 33 cm;
odbitka 4/12;
sygn. u dołu "Berek", linoryt 4/12, Jowita Wallner`04

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Trzepot świtu, 2004

linoryt, papier;
42,5 x 60 cm;
odbitka 4/15;
sygn. u dołu: "Trzepot świtu" , linoryt 4/15, Jowita Wallner`04

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Noc kupały, 2009

grafika cyfrowa, papier,
70 x 100 cm;

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Nasze wyładowania, 2009

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Noc kupały, 2009

grafika cyfrowa, papier,
70 x 100 cm;

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Nasze wyładowania, 2009

grafika cyfrowa, papier,
70 x 100 cm;

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Podniebna inspekcja, 2003

linoryt barwny, barwny, papier, 67 x 49 cm (arkusz), 62 x 40 cm (odbitka); opisany i sygn. u dołu ołówkiem: "Podniebna inspekcja" linoryt 9/15 Jowita Wallner`03; na odwrocie ozdobna pieczęć autorska z monogramem JW. dodatkowo na niej podpis autorki: Jowita/Wallner

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Czarna Madonna, 2004

linoryt, papier, 7/14, 24,5 x 22,3 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Jowita Wallner ` 04;
l.d. napis: Czarna Madonna, linoryt 7/14

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Wodolejstwo, 2002

linoryt barwny, collage, papier,
86 x 60 cm (w świetle passe-partout);
opisany i sygn. u dołu ołówkiem u dołu kompozycji: "Wodolejstwo" linoryt 6/12 Jowita Wallner`02; na passe-partout p.d. ozdobna pieczęć autorska z monogramem J.W. dodatkowo na niej podpis autorki: Jowita / Wallner

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Dmuchawiec, 2004

linoryt barwny, papier, 96 x 65 cm (arkusz), 81,5 x 56 cm (odbitka); opisany i sygn. u dołu ołówkiem: "Dmuchawiec" linoryt 5/12 Jowita Wallner`04; na odwrocie ozdobna pieczęć autorska z monogramem J.W. dodatkowo na niej podpis autorki: Jowita / Wallner

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Wodolejstwo, 2002

86 x 60 cm (w świetle passe-partout); opisany i sygn. u dołu ołówkiem u dołu kompozycji: "Wodolejstwo" linoryt 6/12 Jowita Wallner`02; na passe-partout p.d. ozdobna pieczęć autorska z monogramem J.W. dodatkowo na niej podpis autorki: Jowita / Wallner

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Czarna Madonna, 2004

linoryt, papier, 7/14,
24,5 x 22,3 cm (w świetle passe-partout);

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Podniebna inspekcja, 2003

linoryt barwny, barwny, papier,
67 x 49 cm (arkusz), 62 x 40 cm (odbitka);
opisany i sygn. u dołu ołówkiem: "Podniebna inspekcja" linoryt 9/15 Jowita Wallner`03;
na odwrocie ozdobna pieczęć autorska z monogramem JW. dodatkowo na niej podpis autorki: Jowita/Wallner

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Demeter i Kora, 2003

linoryt barwny, papier, 97,8 x 63 cm (arkusz);
opisana u dołu: "Demeter i Kora" linoryt 8/12 Jowita Wallner ` 03
na odwrocie ozdobna pieczęć autorska z monogramem J.W. dodatkowo na niej podpis autorki: Jowita / Wallner

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Aha, kot jest księżnej, 2001

linoryt barwny, papier, 70 x 100 cm (arkusz);
opisana u dołu: "Aha, kot jest księżnej" linoryt 9/11 Jowita Wallner ` 2001

WALLNER Jowita (ur. 1974r)

Dmuchawiec, 2004

linoryt barwny, papier, 96 x 65 cm (arkusz), 81,5 x 56 cm (odcisk płyty);
opisany i sygn. u dołu ołówkiem: "Dmuchawiec" linoryt 8/12 Jowita Wallner`04

/3
liczba obiektów: 41