PIPPEL Otto Eduard (1878 Łódź - 1960 Planegg k. Monachium)
olej, sklejka; 47 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: OTTO PIPPEL;
na odwrocie nalepka z tytułem wypisanym odręcznie: Herbst im / Wettersteingebirge oraz nalepka z informacją o artyście w języku niemiecki pisana na maszynie.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura
60,2 x 48,7 cm
sygn. p.d.: Otto Pippel.
Na odwrocie autorski (?) napis węglem: Otto Pippel | Brunner in Trient. Poniżej inną ręką: Remer
olej, płótno
111,5 x 101 cm
sygn. p.d.: OTTO PIPPEL
na odwr. 3 nalepki: - na ramie (druk, stempel): [Galerie Del Vecchio - Lei]pzig | No 182 | Gegr. 1799 - Sieben AusstellungsSäle - [Gegr. 1799]; - autorska nalepka z drukowanym tekstem w j. niemieckim dotyczącym sposobu oprawy i ręcznie wpisanym tytułem: Herbst im Wettersteingebirge; - na krośnie nalepka z tekstem dot. praw reprodukcji i kopiowania obrazu
olej, płótno, 66 x 86 cm;
sygn. p. d.: Otto PIPPEL;
Na krośnie nalepka z drukowanym nazwiskiem malarza i ręcznie napisanym tytułem Die Zugsspitze und Wallersteingebirge.
sygn. p.d.
olej, płótno
97x116 cm
olej, tektura
60,2 x 48,7 cm
sygn. p.d.: Otto Pippel.
olej/płótno, 48 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Otto Pippel'
do konserwacji
olej, płótno; 51 x 65,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Otto Pippel
Pejzaż z Wiesental w Szwarzwaldzie
olej, płótno, 78 × 68 cm sygn. p. d.: OTTO PIPPEL.
na krośnie autorska naklejka oraz napis na odwrocie płótna: Otto Pippel./"Das WIESENTAL IM/Schwarzwald"
Estymacja: 22000 - 26000 zł
olej, płótno; 80 x 70 cm;
sygn. p. d.: Otto Pippel
Na odwrocie na blejtramie nalepka autorska: OTTO PIPPEL/ PLANEGG BEI MöNCHEN z tytułem pracy odręcznie wpisanym: Blick auf die Zugspitze bei Garmisch
olej, płótno; 80,5 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: OTTO PIPEL;
na odwrocie nalepka autorska
Widok jeziora Walchensee w Alpach Bawarskich
sygn. p.d.
olej, płótno, 107x97 cm
olej, płótno; 80 x 70 cm;
sygn. p. d.: OTTO PIPPEL
Na odwrocie nalepka autorska z odręcznie
napisanym tytułem: Blick auf die Zugspitze [
Olej, sklejka; 46 x 60 cm
Sygn. p.d. Otto/Pippel
Estymacja: 14 000 - 16 000 zł