1 zł
2 600 000 zł
/21

BERDYSZAK Jan (1934 Zawory - 2014 Poznań)

Kartka ze szkicownika, 1962

tusz, gwasz, papier; 29,8 x 21 cm;
Praca pochodzi ze szkicownika artysty z 1962 roku. Szkicownik pierwotnie zawierał 35 kart.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kartka ze szkicownika, 1962

Kartka ze szkicownika, 1962

akwarela, gwasz, papier; 29,8 x 21 cm;

Studium po ..., 1981

autooffset, papier; 84 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: JAN / BER / DYSZ / AK / 1981 (ołówkiem), opis autorski wraz z nakładem l. d.: Studium po ... autooffset 3/15 (ołówkiem).

RESZTY RESZT 88

relief, płyta stolarska, płótno/akryl, 51 x 62,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: RESZTY RESZT 88 | AKRYL | JAN | BER | DYSZ |AK PODKREŚLONE LINIĄ |
2014 | VA | 62,5 x 51 cm | 215/MAD w ramce

Koła podwójne, 1962

technika mieszana, papier; 41 x 21 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JAN / BER / DYSZ / AK / 1962

Wokół obrazu I, 1983/1989 r.

akryl/płótno naklejone na deskę, 60 x 122 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAN | BER | DYSZ | AK | 1983 | 1989 | WOKÓŁ OBRAZU I. | AKRYLIK | ACRYLIC VARNISH'

In silence I, 1975

akryl, karton; 55 x 67 cm;
sygn. i dat. pośrodku pracy: JAN / BER/ DYSZ / AK / 1975 (ołówkiem);
na odwrocie opis autorski : JAN BERDYSZAK / 1975 / IN SILENCE I. / ACRYLIC.

REINSTALACJA OBRAZOGENNA 1993

Fotografia; 17,5 x 26 cm
Sygnowana ołówkiem na odwrocie: Jan Berdyszak / Reinstalacja Obrazogenna 1993 fotografia negatywowa

PASSE-PAR-TOUT NAROŻA I, 1995

Fotografia barwna, 24 x 18 cm
Sygnowana ołówkiem na odwrocie: Jan Berdyszak Passe-par-tout naroża I. 1995

REINSTALACJA OIKOS, 1994-98

Fotografia, 24 x 18 cm
Sygnowana ołówkiem na odwrocie: Jan Berdyszak Reinstalacja Oikos 1994-1998 fotografia negatywowa

KOMPLEMENTARNE PASSE-PAR-TOUT, 1997

Fotografia, 267 x197 mm
Sygnowana ołówkiem na odwrocie: Jan Berdyszak / Komplementarne Passe-par-tout, 1997

Teren dla odchodzacego swiatła, 1970

pastel japoński na papierze, 67 x 51 cm

Projekt wyobrażenia, 1990 r.

technika własna, papier, 21 x 31 cm,
sygn. l.d.: JAN/BER/DYSZ/AK, opisany śr.d.: projekt wyobrażenia

Signum II

akwarela, karton, 70 x 60 cm,
sygn. l.d.: pieczątka: JAN/BER/DYSZ/AK/1969

Kompozycja, 1963

akwarela, papier milimetrowy; 40,8 x 29 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: JAN / BER / DYSZ / AK / 1963

"Pomiędzy błękitną rozmową", 1972 r.

akryl/płótno naklejone na deskę, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'JAN / BER / DYSZ / AK / 1972'
każda z części opisana wskazówkami montażowymi
na odwrociach obu części zalaminowana papierowa nalepka Desy

Bez tytułu, 1971 r.

akryl/płótno naklejone na deskę, 46 x 40,3 cm
sygnowany i datowany na odwrociu ' JAN / BER / DYSZ / AK / 1971'

"Requiem LXI''

tempera, tusz/papier, 90 x 71 cm
na odwrociu naklejka z Biura Wystaw Artystycznych "Arsenał" w Poznaniu z opisem pracy oraz naklejka wystawowa z Muzeum Narodowego w Poznaniu

"Après Passe-par-tout", 2004 r.

akryl/papier, 35,5 x 15,5 cm
sygnowany i datowany p.g.: '2004 / JAN / BER / DYSZ / AK'

/21
liczba obiektów: 417