1 zł
2 600 000 zł
/3

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

Bez tytułu, 1983 r.

olej, płótno, 70 x 54 cm,
sygn. p.d.: antoni Fałat 3. I. 83 / 387

cena wywoławcza: Wykup abonament

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

Magda, 2015

95 x 120 cm, olej, płótno

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

Patrz mi w oczy, 2006

olej, płótno, 95 x 120 zł

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

Portret rodzinny, 1987

olej / płótno
80 × 59,5 cm
95,5 × 76 cm (w oprawie)
sygnowany i datowany p.d.: Antoni Fałat | 3 [w okręgu] 6.II.87 na odwrociu: nieczytelne

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

Bez tytułu, 1983 r

olej, płótno, 70 × 54 cm
sygn. p. d.: antoni Fałat 3. I. 83 / 387

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

Portret rodzinny z psem, 1990 r.

olej, płótno, 89 x 73 cm,
sygn. i dat. p.d.: ant. Fałat 22. XI. 1990

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

Dziewczynka z gołąbkami, 1982

olej, płótno; 45,5 x 37 cm
sygnowany p.d.: "Ant. Fałat 29.II.82", na odwrocie (blejtram): "FAŁAT ANTONI | »Dziewczynka z gołąbkami«"

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

DZIECI I DŁONIE

Akwaforta, papier; 20,2 x 14,8 cm (odcisk) 32,5 x 23 cm

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

GRAJKOWIE, 1964

Tusz, piórko, akwarela, papier; 20,5 x 15 cm
Sygnowany p.d.: A.Fałat 1964

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

Dzieci z psem, 1989 r.

olej/płótno, 91 x 72 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ant. Fałat 9.VI.89'

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

Portret, 1988 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ant. Fałat 3 VIII 88' oraz numer l.d.: '35'

- kolekcja prywatna, Hiszpania

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

Miłość II, 1985

akryl, płótno; 120 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: ant. Fałat 10.VI.85;
na odwrocie na krośnie malarskim napis: Bez tytułu oraz pieczątka wywozowa na płótnie

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

Portret Gerarda Graave, 1986

akryl, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: ant. Fałat 23.XI.86;
na odwrocie na krośnie malarskim napis: ANTONI FAŁAT "PORTET GERARDA GRAAVE" 86 akryl

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

Akt kobiety, 1985

akryl, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: ant. Fałat 2.XI.85

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

Zimna porcelana, 1985

akryl, płótno; 99 x 81 cm;
sygn. p. d.: ant. Fałat 26.XI.85
na odwrocie na krośnie malarskim opis (słabo widoczny)

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

Mistrz i Małgorzata - Bal u Szatana, 1988

akryl, płótno, 110 x 92,5 cm;
sygn. p. d.: ant. Fałat 30.VI.88;

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

Kamea, 1977

olej/ceramika, wys.: 5 cm, śr.:37,5 cm
sygnowany: 'A.Fałat 11·VI·77'
opisany na odwrociu: 'Antoni Fałat 1977 | 11·VI | własność | art. fotogr. | Jan Styczyński | "KAMEA" ACRYL'

- Janusz Eysymont, Talerze zidentyfikowane, "Projekt" 1977, nr 6(121), s. 30

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

Portret stojący, 1973

akryl, płótno, 100 × 80 cm
sygn. p. d.: Fałat Antoni 1973 oraz na odwrocie: Fałat Antoni 73 / Portret stojący / acryl

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

Portret, 1988 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm

FAŁAT Antoni (ur. 1942r)

litografia/papier 30 x 21,5 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem l.d.: 'FAŁAT ANTONI'

stan zachowania: praca naklejona na papier

/3
liczba obiektów: 59