1 zł
2 600 000 zł
/26

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Figlarz, 2010

inkografia/papier, 33 x 24,5 cm w świetle passe – partout
edycja 6/50
sygnowany odręcznie ołówkiem p.d.: "Jan Dobkowski" oraz numerowany l.d.: "6/50 S"

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Australijski sen X, 2010

inkografia/papier, 44 x 60 cm w świetle passe – partout
edycja 5/50
sygnowany odręcznie ołówkiem p.d.: "Jan Dobkowski" oraz numerowany l.d.: "5/50 M"

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Z cyklu: Uniwersum CVIII, 1998 r.

akwarela/papier, 48 x 63 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | AKWARELA Z CYKLU "UNIWERSUM CVIII" 1998 ROK | 48x63 cm'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Z cyklu Uniwersum CXXX, 1999 r.

akwarela/papier, 48 x 63 cm

sygnowany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | akwarela z cyklu "UNIVERSUM CXXX" 1999 ROK | 48 cm x 63 cm'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Taniec życia - tryptyk, 1994

akryl, płótno; 197 x 441 cm (wymiar całości), 197 x 147 cm (wymiar każdej części);
sygn., dat. i opis na odwrocie: Jan Dobkowski / "TANIEC ŻYCIA" 1994 ROK / AKRYL / 197 x 441 cm, oraz informacja o częściach tryptyku.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 1993 r.

pastel/papier, 80 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d wzdłuż krawędzi: 'Jan Dobkowski 1993 R.'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Słońce - nadzieją, 1977 r.

akryl/deska, 50 x 71 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "SŁÓŃCE – NADZIEJĄ" 1977 | ACRYL 50 cm x 71 cm'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Dźwięki, 1994

olej / płótno
120 × 160 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Jan Dobkowski
| „DŹWIĘKI VI” 1994 | ACRYL | 120×160 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 1993

pastel / papier
50×70 cm
68,3×88,3 cm (w oprawie)
sygnowany i datowany l.d.: Jan Dobkowski 1993 R.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 1993

pastel / papier
50 × 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: Jan Dobkowski 1993 r.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Zjawa magiczna, 1988 r.

akryl, olej/płótno, 197 x 147 cm
sygnowany i datowany na odwrociu 'Jan Dobkowski | "ZJAWA MAGICZNA" 1988 | OLEJ + ACRYL 1197 cm x 147 cm'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bohaterka, 1971 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "BOHATERKA" 1971 | OLEJ | 80 cm x 60 cm'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Zadowolenie siedzące, 1971 r.

olej/płótno, 33 x 27 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAN DOBKOWSKI | "ZADOWOLENIE SIEDZĄCE" | 1971 | OLEJ 33X27'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Karnawał w Rio XXXIX, 2007

akryl, płótno; 81 x 60 cm;
sygn., dat i opisany na odwrocie: Dla Miry i Kazia / Janek Dobkowski / 5-VII-2007 ROK / Jan Dobkowski / „KARNAWAŁ W RIO XXXIX” 2007 ROK / ACRYL / 81 cm x 60 cm.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Leśna przygoda, 1967

olej, płótno; 70 x 90 cm;
na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski 1967 / "LEŚNA PRZYGODA" / 70 cm x 90 cm.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Pragnę, 1970-72

olej, płótno, 200 x 148 cm
sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski "PRAGNĘ" Olej 200 x 150 cm, w narożniku dwie nalepki: BHZ "Desa" (zniszczona) i ręcznie pisana: PAPE GALLERIES 1000 Park Ave

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Miłość, 1972

olej, płótno, 199 x 147 cm
sygn. na odwrocie: JAN DOBKOWSKI (DOBSON) "MIŁOŚĆ" 1970 R, obok po prawej adres artysty

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kompozycja, 2003 r.

serigrafia barwna/papier, 28 x 22 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem l.d.: 'Jan Dobkowski 2003' oraz opisany ołówkiem u dołu: '25/100 serigrafia'
48 x 38 cm (w świetle oprawy)

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Ocean III

inkografia/papier, 30 x 22 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: ‘Jan Dobkowski’ oraz opisany ołówkiem l.d.: ‘4/50’

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kompozycja z ptakiem, 1998 r.

ołówek/papier, 21 x 15,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Dobkowski 5 IV 1998'

/26
liczba obiektów: 502