1 zł
2 600 000 zł

BAKUŁA Hanna (ur. 1950, Warszawa)

Projekt kostiumu Damy na balkonie do opery Carmen, 1995 r.

kolaż/papier, 50 x 40 cm (arkusz)
sygnowany p.d.: 'BAKUŁA' i opisany: 'AKT IV RYS. 44 DAMA NA BALKONIE'
Teatr Wielki w Warszawie, Opera Narodowa, Georges Bizet, reż. Lech Majewski

cena wywoławcza: Wykup abonament

Projekt kostiumu Matadorów do opery Carmen, 1995 r.

sygnowany p.d.: 'BAKUŁA' i opisany: 'MATADORZY | AKT IV | RYS. 62'

Projekt kostiumów do opery Carmen, 1995 r.

sygnowany l.d.: 'BAKUŁA' i opisany: 'AKT I'

Projekt kostiumu do opery Carmen, 1995 r.

sygnowany p.d.: 'BAKUŁA' i opisany: 'RYS. 55. MAJO MAGI AKT IV'

sygnowany p.d.: 'BAKUŁA' i opisany: 'CARMEN I ZAKONNICA AKT I'

Maskarada, 1999

piórko, tusz, akwarela, papier; 39,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: BAKUŁA 99.

Martwa natura

Pastel/papier, 47 x 63 cm
Sygnowany i datowany p.d.: 'Bakuła 76’

Akt

Pastel/papier, 46 x 41 cm
Sygnowany i datowany l.d.: ,Bakuła 74’

węgiel/pastel/papier, 52 x 50 cm, oprawiony, sygnowany p.d: 'BAKUŁA'

* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.

olej, płótno, 22,5 × 29,5 cm w świetle ramy
sygn. na odwrocie: Bakuła

Salome

tusz, akwarela, papier, 33,5 × 25,5 cm w świetle passe-partout
sygn. śr. dół: BAKUŁA

Pani Koziorożec

tusz, akwarela, 28 x 18 cm, sygn. na środku: Bakuła, opisany ołówkiem l.d.: Pani Koziorożec

Na łonie natury

akwarela, tusz, papier, 29 x 20 cm w świetle passe-partout, sygn. p.śr.: BAKUŁA

Grzesznik i Anioł

akwarela
40 x 50 cm

Marchew, 2001

tusz, akwarela, karton; 29,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: BAKUŁA., poniżej dedykacja: Z POZDROwieniami / HB. sierpień 2001.

Autoportret noworoczny

pastel/tektura, 104 x 81 cm
sygnowany i opisany p.d.: 'AUTOPORTRET NOWOROCZNY | BAKUŁA'

Koncert Jankiela i vice versa

akwarela
40 x 30 cm

RAJSKI PTAK

Sepia, piórko, akwarela, papier; 18,5 x 13 cm
Sygnowany l.d.: BAKUŁA

Portret Agaty Passent

pastel/papier, 31 x 21 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Bakuła`

Macierzyństwo

olej, płótno, wym. 100 × 70 cm
sygn. l. d.: Bakuła

liczba obiektów: 32