1 zł
2 600 000 zł
/17

ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)

Przekupki

olej, sklejka, 24 × 34 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: E. Erb

cena wywoławcza: Wykup abonament

Przekupki na targu

olej, tektura; 24,5 x 35 cm;
sygn. l. d.: E Erb.

Przekupki

olej, płyta tekturowa, 34,5 x 50 cm
sygn. l.d.: E.Erb

TARG WARZYWNY WE LWOWIE PRZED RATUSZEM

Olej, płótno; 51 x 65 cm
Sygnowany l.d.: Erb

Na targu

olej, tektura; 35,5 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: E Erb;
na odwrocie pieczęć ramiarska i napis: 397/8 [?]

Przekupki lwowskie

olej, płyta, 24,5 x 35 cm, obraz oprawiony
sygn. artysty w lewym dolnym rogu

Studnia w Tatrach, 1919 r.

akwarela, papier, 26 x 19 cm w świetle oprawy,
sygn. i dat. l.d.: E.Erb 1919

Przekupki

olej, tektura, 25 × 34 cm
sygn. p. d.: E. Erb

Kutry rybackie

olej, tektura, 33,5 × 47 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: E. Erb

Na targu

olej, tektura, 34 x 47 cm,
sygn. l.d.: E Erb.

Motyw z włoskiego miasteczka Oderzo, 1918

akwarela, ołówek, papier; 25 x 36,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Oderzo 918 / E.Erb (ołówkiem).

Oderzo - Motyw z włoskiego miasteczka, 1918

akwarela, papier; 25 x 35 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana p. d.: Oderzo 918 / E. Erb.

Lwów z budynkiem Opery

pastel, papier jasnobrązowy, żeberkowy naklejony na tekturę; 46,5 x 64,5 cm;
sygn. l. d.: E Erb.

Jarmark

olej, tektura; 35 x 49 cm;
sygn. p. d.: E Erb;
na odwrocie nalepka wystawowa: ZYGFRYD REIZES / SALON SZTUKI / LWÓW, 3go Maja 11 a. z numerem 98 autorem i tytułem: Jarmark.

Piwonie

tempera, papier brązowy, żeberkowy; 45,5 x 61,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E Erb.

Procesja, 1927

olej, tektura; 48,5 x 67,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Erno Erb 927.

Targ

olej, tektura; 24,3 x 33,8 cm w świetle ramy;
sygn. l. d.: E Erb;
na odwrocie pieczęć z opisem pracy (słabo czytelna)

Rozmowa przekupek

tempera, tektura, 17,5 x 23,5 cm,
sygn. l.d.: EErb

Przekupki lwowskie

Martwa natura z samowarem

olej, płótno; 60 x 71 cm;
sygn. l. d.: E. Erb.

/17
liczba obiektów: 338