1 zł
2 600 000 zł
/7

RODZIŃSKI Stanisław (1940 Kraków - 2021)

Czwarty pejzaż rosyjski, 1978/1979

olej, płótno; 50 x 59,5 cm;
na odwrocie opis autorski: ST. RODZIŃSKI / CZWARTY PEJZAŻ / ROSYJSKI / 1978/9 / 50 x 60
oraz stemple wywozowe.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Wspomnienie z Amsterdamu (Hommage à Van Gogh), 2008

olej, płótno,
81 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie: "ST. RODZIŃSKI | WSPOMNIENIE | Z AMSTERDAMU | (HOMMAGE À VAN GOGH) | 2008"

* Droit de suite

Bucheben, 2003 r.

technika mieszana, karton, 32 x 40 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: Bucheben, sierpień 2003, St. Rodziński

Dwa domy, 2002

olej, płótno; 80 x 100 cm;
na odwrocie, na płótnie opis autorski: ST. RODZIŃSKI / DWA DOMY / 2002.

Wspomnienie z Nawojowej, 2016 r.

pastel, 32 x 38 cm, sygn.

Pejzaż, 2000 r.

pastel, papier, 32,5 x 45 cm,
sygn. śr.bok: St. Rodziński, opisany na odwrocie: St. Rodziński Gschnitz.08.2000

Ukrzyżowanie - Matka, 1986 r.

olej, płótno, 120 x 120 cm , 122,5 x 122 (w oprawie);
sygn. i opisane na odwrocie: STANISŁAW Rodziński / Ukrzyżowanie - Matka 1986

Zabudowania zamknięte, 1984 r.

olej, płótno, 100 x 125 cm, 102,1 x 127,1 (w oprawie);
sygn. i opisane na odwrocie: ST. RODZIŃSKI / ZABUDOWANIA / ZAMKNIĘTE

Drzewa, 2001 r.

olej/płótno, 60 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ST. RODZIŃSKI | DRZEWA | 2001'

Ecce homo, 1992/93

olej, płótno; 92,5 x 65,5 cm;
na odwrocie opis autorski: ST. RODZIŃSKI / ECCE HOMO / 1992/1993 / 631/92 oraz stempel z numerem poniżej: PSOZ - 5333/64/95.

Wspomnienie III, 2006 r.

gwasz, 29,5 x 41,5 cm, sygn.

Martwa natura vanitas, 1980/84 r.

olej/płótno, 100 x 74,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'STANISŁAW RODZIŃSKI | MARTWA | NATURA | VANITAS | 1980/84'

Przyjaciele w podróży

technika mieszana, papier; 60,5 x 47 cm w św. p-p.;
sygn. p. d.: ST RODZIŃSKI;
na odwrocie nalepka introligatorska (częściowo czytelna): PRACOWNIA / INTROLIGATORSKA / tudio-passpartout / >volumin / ul. KRÓLOWEJ JADWIGI

Śmierć malarza

gwasz na kartonie, 47 x 63 cm, sygn.

Pejzaż - przedwiośnie, 1991 r.

akwarela/papier, 49,5 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'St.Rodziński 91'

Nawojowa późny wieczór, 2008 r.

olej, płótno, 81 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: ST.RODZIŃSKI/NAWOJOWA-PÓŹNY WIECZÓR/2008

Krajobraz z Iwkowej, 1981 r.

olej/płótno, 49,5 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Stanisław Rodziński | Krajobraz z Iwkowej | 1981'
opisany na blejtramie: 'RODZIŃSKI Z IWKOWEJ 1981'

/7
liczba obiektów: 136