1 zł
2 600 000 zł
/4

TUKAN-WOLSKI Eugeniusz (1928 Pińsk - 2014 Kraków)

olej, płyta, 32 x 38 cm,
sygn. l.d.: tukan

cena wywoławcza: Wykup abonament

Oto dama

technika własna; tektura; 89 x 48 cm;
sygn. i opisany p. d.: XI/Tukan.

Żaglowiec

technika mieszana, płyta,
51,5 x 42 cm,
sygnowany p.d.: "tukan 0-12"

* Droit de suite

Łodzie na plaży, lata 90. XX w.

tempera, olej, tektura, 21 x 26,5 cm,
sygn. p.d.: tukan

Kościół Św. Wojciecha

olej, płyta, 27 x 22,5 cm w świetle oprawy, sygn.l.d.: E. Wolski

Kościółek

technika mieszana (gwasz, kredka), karton;
21 x 15,7 cm (w świetle oprawy).

Pejzaż z cerkiewką

gwasz, karton; 20,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: tukan / VII (ołówkiem).

Kościół św. Wojciecha w Krakowie

olej, płótno, 38,5 x 35,5 cm,
sygn. l.d.: E. Wolski

*opłata droit de suite

technika własna na kartonie, 19 x 15 cm, sygn.
Dar Antykwariatu Widurscy.

Pejzaż, ok. 1985

olej, tekturka naklejona na kartonik; 7 x 6,3 cm;
sygn.: l. d.

Widok na Wawel

olej, tektura; 35 x 44 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: E. Wolski

z cyklu Mobile

akryl, papier, oprawiona: 40 x 41 cm
Dzięki uprzejmości Galerii Opus.

z cyklu Mobile

akryl, papier, 11 x 15,5 cm, oprawiona: 40 x 41 cm

Pejzaż z kapliczką

tempera, akryl, olej, tektura, 30 x 23,5 cm
sygn. p. d.: Tukan, dat. 2014

Żaglowiec

technika mieszana, tektura
sygn. l. g.: Tukan X

PEJZAŻ

Olej, płyta pilśniowa, 57 x 45 cm,
sygn. p.d.: E. Wolski-Tukan

Cykl: MOBILE, lata 80. XX w.

akryl/papier, 15,5 x 20 cm

Cykl: MOBILE, lata 80. XX w.

akryl/papier, 8 x 8 cm

akryl
46x67,5 cm

Żaglowce

akryl
33x51

/4
liczba obiektów: 76