1 zł
2 600 000 zł
/7

JACKIEWICZ Władysław (ur. 1924 Podbrodzie k. Wilna - 2016)

OBRAZ XI, 2011

olej, płótno
65 x 50 cm; sygn. p.d.: Jackiewicz
sygn. na g. listwie krosna: W. Jackiewicz O / XI / 2011

cena wywoławcza: Wykup abonament

OBRAZ, lata 90. XX w.

olej, kredka, płótno
116 x 89 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz

Obraz X/92, circa 1992 r.

olej, węgiel, kredka olejna/płótno, 89 x 116 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
opisany na odwrociu, na blejtramie: 'W. JACKIEWICZ "X/92 BILD" 89 x 116'

Akt XXXVI, 1986

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Jack;
opis autorski na odwrocie, na krośnie malarskim: W.JACKIEIWCZ OBRAZ XXXVI / 86.

Obraz IX/2004, 2004

olej, płótno, 130 x 97 cm
sygn. p.d.: JACKIEWICZ, opisany na odwrocie: W. JACKIEWICZ OBRAZ IX/2004 130 x 97

Ciało XII, 1990

olej, płótno, 117 x 90 cm
sygn. p.d. Jackiewicz 89 oraz na blejtramie: W. JACKIEWICZ OBRAZ XII / 90

Obraz XIII, 1991

olej, płótno, 70 × 80 cm
sygn. p. d.: Jackiewicz oraz na blejtramie: W.JACKIEWICZ OBRAZ XII/91

Bild XXV/91, 1991

olej, płótno,
60 x 75 cm,
sygnowany p.d.: "Jackiewicz"

* Droit de suite

Akt z cyklu Pejzaże Ciała

Olej, płótno, 150 x 130 cm,
sygn. p.d.: Jackiewicz.

Obraz IV, 2003

olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: Jackiewicz;
sygn. na odwrocie, na blejtramie: JACKIEWICZ OBRAZ IV/2003.

CIAŁO X, 1975

olej, kredka, płótno
120 x 100 cm
sygn. na odwr. na górnej żerdzi krosna: W. JACKIEWICZ CIAŁO X/75

"Obraz XII", 1996 r.

olej/płótno, 120 x 150 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
opisany na blejtramie: 'W. JACKIEWICZ OBRAZ XII/96 120 x 150'

Obraz IV/2003 (2003)

sygn. p.d.dat. na odwrociu
olej, płótno
100x81 cm

Obraz II/28, 2008

olej, płótno; 130x114 cm, sygnowany p.d.: "Jackiewicz", na odwrocie: "Obraz II/28, W. Jackiewcz 2008"

*droit de suite

OBRAZ, lata 90. XX w.

olej, płótno
119,5 x 100 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz

OBRAZ XI, 2000

olej, płótno
114, 5 x 130 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz
na odwrocie na górnej listwie sygnatura: W. JACKIEWICZ OBRAZ XI/2000 114 x 130

olej/płótno, 81,5 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz''

Moje marzenie, 2010

olej/płótno, 60 x 40,5 cm
sygn. p.d.: "Jackiewicz" oraz opisany na odwrocie: "Dla/ Marty Latosińskiej/ Władysław Jackiewicz/ 2010

Pejzaż, 1973 r

olej, płótno, 170 x 130 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz, na krośnie W. JACKIEWICZ, PEJZAŻ I /73

Ciało XXV, 1989

olej, płótno, 82 x 100 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz 89 oraz na blejtramie: W. JACKIEWICZ OBRAZ XXV / 89

/7
liczba obiektów: 124