1 zł
2 600 000 zł
/3

LEWANDOWSKI Janusz (1937 Rokicie k. Płocka - 2022 Warszawa)

bez tytułu, 2018

akryl, tektura, 63,5 x 48 cm, sygn. p.d.: J. Lewandowski '18

cena wywoławcza: Wykup abonament

Opowieść o tęczy, 2019

olej/płyta, 66x56 cm

Syrena

olej, płyta; 50 x 39 cm;
sygn. p. d: LEWANDOWSKI;
na odwrocie napis: SYRENA.

Miasto, 2018

akryl, papier, 70 x 50,6 cm,
sygn. l.d.

Scena fantastyczna

olej/płótno, 50 x 73 cm
sygnowany p.d.: 'LEWANDOWSKI'

Pejzaż fantastyczny z dwiema postaciami

olej/płótno, 98 x 130 cm
sygnowany p.d.: "LEWANDOWSKI'

Akt, 2018

akryl, kredka, papier, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Syrena

olej, płyta; 50 x 39 cm;
sygn. p. d: LEWANDOWSKI;
na odwrocie napis: SYRENA.

Wielka samotność pewnej świnki, 2018 r.

olej na płycie, 48,5×56,5 cm

Droga wśród brzóz

sygn. p.d.
olej, płótno
77.5x106.5 cm

Słoneczniki, 2018

olej, płótno, 40 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cios oszczepem

olej na płótnie
26 x 35 cm

Jezioro

olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'LEWANDOWSKI'
opisany na odwrociu: '"JEZIORO" '

Pejzaż z ptakiem

olej/płótno, 50,7 x 61,7 cm
sygnowany p.d.: 'J. LEWANDOWSKI'
na odwrociu naklejka z napisem: 'Janusz LEWANDOWSKI 17. 304 - (763)', częściowo zachowana papierowa naklejka z opisem obrazu oraz papierowa naklejka z ze Spółdzielni Pracy Artystów Plastyków "Plastyka"

Jezioro

olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'LEWANDOWSKI'

Spacer

olej na płycie
57 x 55 cm

Tobiasz i Anioł

olej/płyta, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `LEWANDOWSKI`

Dziewczynka i duch lasu

olej/płótno, 72 x 91 cm
sygnowany p.d.: `LEWANDOWSKI`

NA WIETRZE

Olej, płótno; 60 x 81 cm
Sygnowany p.d.: LEWANDOWSKI
Na odwrocie dedykacja z 1994 r.

/3
liczba obiektów: 59