1 zł
2 600 000 zł

ANDRYCHIEWICZ Zygmunt (1861 - 1943)

Posąg w parku w Małkowie

olej, deska, 53 x 42,5 cm,
sygn. i opisany p.d.: Z Andrychiewicz | Małków

cena wywoławcza: Wykup abonament

Posąg w parku w Małkowie

olej/deska, 53 x 42,5 cm
sygnowany i opisany p.d.: 'Z Andrychiewicz | Małków'

PORTRET DAMY, 1888

olej na płótnie, 61 x 50 cm, sygnowany p.g. "Z. Andrychowicz /1888 /Paryż", na odwrocie owalna pieczęć (lekko zatarta) zakładu przyborów malarskich Paula Foineta.

ZAZA Z ALGIERU

Olej, tektura; 56 x 45 cm
Sygnowany p. d.: Zaza | Z. Andrychiewicz | Algier

Portret Mieczysława Srokowskiego, 1907

olej, płótno,
46 x 38 cm;
sygn. l. d.: Z A / 1907 Paris
na odwrocie fragment nalepki wystawowej z Zachęty z 1917.

olej, płótno, 46 x 38 cm;
sygn. l. d.: Z A / 1907 Paris

Kobieta z chryzantemami, 1902 r.

olej/płótno dublowane, 60 x 51 cm
sygnowany i datowany p. g.: `Z. Andrychiewicz | 1902`

Na mokradłach, 1901 r.

olej/płótno, 30,5 x 40 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Z. Andrychiewicz | 1901 r.`

PEJZAŻ Z RZECZKĄ, 1942

olej na płótnie, 50,5 x 68 cm,
sygnowany p.d. monogramem wiązanym "ZA 42"
Po dawnej konserwacji (na odwrocie niewielka łata).

KOŚCIÓŁ W WARCIE, 1943

olej na płótnie, 28,5 x 42,5 cm,
sygnowany p.d. monogramem wiązanym "ZA 43"

Przy kawiarnianym stoliku, 1891

olej, płótno,
77.5 x 57 cm
Sygnowany l.d.: Z Andrychiewicz | 91. Warszawa
Na odwrocie stempel na płótnie: F.POPŁAWSKI | DAWNIEJ J. BŁASZKOWSKI | KRAK. PRZEDM. 24.

Na polowaniu (1901?)

sygn. dat. p.d.
olej płótno
65x103

Portret artysty

sygn. p.d.
olej, płótno
36x29.5

Portret młodej kobiety

olej, płótno, 52,5 x 41,5 cm; sygn. z prawej: Z. Andrychiewicz/906

WIOSNA, 1898 r.

Olej, płótno, 58,5 x 47,5 cm
Sygnatura po prawej u dołu, czerwonobrązowym olejem:
Z. Andrychiewicz / 1898 Warszawa; na blejtramie napis cyrylicą:
Wystawka kartin i predmietow starinnowo iskusstwa / 398 / W polzu Kijewskowo Otdiła wspamaszcziestwanija / otdnym siemiejstwam poliakow ucziastwujuszczuich / w wojn bdstwujuszcziemu nasielie / niju, ...ost...dawsziemu ot wojennych dwistwij.

liczba obiektów: 15