PLICH Henryk (1904 - 1986)
olej, płótno, 71 x 90 cm,
sygn. p.d.: H. Pilch 33, Poronin.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PLICH Henryk (1904 - 1986)
olej, płyta; 52 x 72 cm;
sygn. l. d.: H. Plich
na odwrocie fragment nalepki z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z numerem K 102/2148 i opisem pracy
PLICH Henryk (1904 - 1986)
PLICH Henryk (1904 - 1986)
PLICH Henryk (1904 - 1986)
PLICH Henryk (1904 - 1986)
olej, płyta; 52 x 72 cm;
sygn. l. d.: H. Plich
PLICH Henryk (1904 - 1986)
PLICH Henryk (1904 - 1986)
PLICH Henryk (1904 - 1986)
PLICH Henryk (1904 - 1986)
PLICH Henryk (1904 - 1986)
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: H. Plich 33
PLICH Henryk (1904 - 1986)
BLONDYNKA Z CZERWONYM PARASOLEM, 1938
olej, płótno,
sygn.l.d. H.Plich 38
PLICH Henryk (1904 - 1986)
PLICH Henryk (1904 - 1986)
PLICH Henryk (1904 - 1986)
PLICH Henryk (1904 - 1986)
PLICH Henryk (1904 - 1986)
PLICH Henryk (1904 - 1986)
gwasz na papierze,
29 x 20 cm, naklejony na arkusz 32 x 29,5 cm,
sygnowany l.g. monogramem "HP. 38"; pod kompozycją l.d. napis ołówkiem: "H. Plich 38 r. Projekt kilimu".
PLICH Henryk (1904 - 1986)
PLICH Henryk (1904 - 1986)