RETZLAFF Carl Friedrich Wilhelm August (1898 - 1976)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 61 x 80 cm
sygnowany l. d.: `E. C. W. RETZLAUFF`
PEJZAŻ ALPEJSKI Z DREWNIANĄ CHATĄ
Olej, płótno; 60,5 x 80,5 cm
Sygnowany l. d.: E. C. W. RETZLAFF
olej na płótnie, 60,5 x 80 cm, sygnowany p.d.: "E. C. W. Retzlaff"
olej, płótno, 61 x 80 cm;
sygn. p. d.: E. C. W. Retzlaff.