1 zł
2 600 000 zł

Malarz nieokreślony, polski poł. XX w.

NARCIARKA (Krystyna Stypułkowska), 1950

olej na płótnie, 64 x 51,5 cm,
sygnowany l.g. nieczytelnym monogramem i dat. "11 I 50", na krośnie napis: "Portret Krystyny Stypułkowskiej-Smith/Arlington k/Waszyngtonu" i u dołu, ołówkiem, nieczyt. z nazwiskiem "Stypułkowska"

cena wywoławcza: Wykup abonament

Rybak naprawiający sieci, ok. 1930

pastel, tektura, 48 x 36,5 cm;
sygn. p. d.: nieczytelna

Matka Boska klęcząca

gips, podstawa drewniana,
patynowany na ciemny brąz;
35 cm;

ALEJA

Olej, tektura;
11,5 x 19,8 cm w świetle oprawy

WIDOK ULICY WĄSKI DUNAJ NA STARYM MIEŚCIE W WARSZAWIE, 1958

Akwarela, papier;
38 x 22,5 cm w świetle oprawy
Sygnowany nieczytelnie p.d., poniżej data: 1958

PEJZAŻ Z WISŁY, 1939

Akwarela, papier;
26 x 36 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: K. [?]wicz | Wisła 1939

PEJZAŻ LETNI Z CHAŁUPAMI, 1960

Olej, tektura;
34 x 49 cm w świetle ramy
Sygnowany p.d.: Łu(..)ki 1960

Matka Boska klęcząca

gips, podstawa drewniana, patynowany na ciemny brąz;
35 cm;

NARCIARKA/Krystyna Stypułkowska/, 1950

MARTWA NATURA Z WARZYWAMI I GLINIAKIEM

Olej, sklejka;
29,8 x 31,5 cm
Sygnowany l.d.: nieczytelny monogram

Akt kobiety

olej, sklejka, 73 x 54 cm;
sygn. p.d.: nieczytelnie

Zima w górach

olej, tektura, 39 x 49,5 cm

Epizod z wojny 1920 roku

olej, płótno, 98 x 191 cm;
ślady sygnatury p.d.: J.Z ... /... VI.

liczba obiektów: 14