1 zł
2 600 000 zł
/7

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Potyczka

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
43,5 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Tadeusz Kokietek - 59 -

cena wywoławcza: Wykup abonament

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

KOŚCIUSZKO POD RACŁAWICAMI, 1953

Tusz, piórko, akwarela, papier; 27 x 37 cm(w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: TK - 53r...; l.d.: Panu Edwardowi Potędze - Tadeusz Kokietek

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Na polowaniu

sygn. p.d.
olej, płótno
73x100.5 cm

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Zdobycie sztandaru

olej, płótno, 65,5 x 81 cm,
sygn. p.d.: Kokietek

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Wypas koni, 1976 r.

olej, płótno, 66 x 93 cm,
sygn. i dat. l.d.: Kokietek 76

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Przed bitwą - Husaria i Lisowczycy, 1978 r.

ołówek/papier, 21,5 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'Ziutkowi | Tadeusz Kokietek | 6. III. 78r.'

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Ogier Oran, 1944

25,5 x 32,5 cm;
sygn. p.d: „Oran”/ Tadeusz Kokietek/ 44

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Don Kichot szalony, 1963

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, gwasz, papier naklejony na tekturę; 69 x 49 cm;
sygn. i dat. l. d.: Tadeusz Kokietek 1963 r.

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Don Kichot szalony (1963)

sygn. dat. l.d.
gwasz, akwarela, papier/tektura
69x49 cm

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Ułan na koniu, 1979 r.

akwarela, papier, 69 x 48,5 cm
sygn. i dat. l. d.: Tadeusz Kokietek 79

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

U WODOPOJU, 1963

Olej, płótno; 46,5 x 61
Sygnowany l.d.: Tadeusz Kokietek - 63

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Potyczka

niesygnowany
akwarela, papier
43x61 cm (w świetle passe-partout )

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

PROFIL BRODATEJ GŁOWY, 1954

Tusz, piórko, karton; 34,5 x 24,5 cm
Sygnowany l.d.: TK - 54r; dedykacja: Kol. Brakerskiemu TKokietek 7.II - 1958r-

*opłata droit de suite

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

ZAROŚLA, 1958

Ołówek, papier; 27,5 x 20,5 cm
Sygnowany p.d.; Koledze Zerychowi Tadeusz Kokietek 1958 r.

*opłata droit de suite

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Potyczka z czasów potopu szwedzkiego

43,5 x 61 cm (w świetle oprawy);
W tle ruiny zamku przywołujące skojarzenia z zamkiem Ogrodzieniec.

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Zdobycie sztandaru

olej, płótno; 65,5 x 81 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Kokietek
na odwrocie opis: "Zdobycie sztandaru" / Tadeusz Kokietek / Łódź - Polska / Al. T. Kościuszki 46 m. 23

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Zdobycie sztandaru

sygn.p.d.
olej, płótno, 65.5x81 cm

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

U wezgłowia łóżka ukochanej, 1960

tusz, piórko, pędzel, papier; 26 x 19 cm;
sygn. i dat. p. d.: TKokietek 60.

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Potyczka

niesygnowany
akwarela, papier
43.5x61 cm (w świetle passe-partout)

KOKIETEK Tadeusz (1920-1982)

Woziwoda na Chojnach (1944)

sygn. dat. l.d.
akwarela, papier
54x39 cm

/7
liczba obiektów: 124