1 zł
2 600 000 zł
/4

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Dobry wieczór Panie Darain, 2003 r.

olej/płótno naklejone na sklejkę, 79 x 99 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dobry wieczór panie Deraine | [nieczytelne] | 2003 | 80 x 110 | BED'

cena wywoławcza: Wykup abonament

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Martwa natura z maską szermierczą, 2005/2006

olej, płótno,
70 x 90 cm,
sygnowany na odwrocie: "Martwa natura | z maską szermierczą | ol | 2005/6 | 70 x 90 | G. BEDNARSKI

* Droit de suite

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Trzy cytryny i rak na talerzu, 2014/2016

olej, płótno naklejone na płytę pilśniową; 40 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski: Trzy cytryny i rak / na talerzu / ol. pł. pilśnia / G . Bednarski / GB / 2014/2016.

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Wizja Ezechiela o powszechnym zmartwychwstaniu ciał z cyklu Personifikacje, 2002-2003 r.

olej/płótno, 180 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PERSONIFIKACJA | "WIZJA EZIECHIELA | O POWSZECHNYM | ZMARTWYCHWSTANIU CIAŁ | 2000 / 2003 | 180 x 140 | GBEDNARSKI'

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Martwa natura na serwecie II, 2011

olej, tektura;14 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: [monogram wiązany] GB 11 (w owalu);
na odwrocie opisany: „Martwa natura na serwetce II” / ol. tekt. / 20010 x 2011 / GB / 14 x 39,5 cm / G. BEDNARSKI.

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Martwa natura z rakami i śliwkami, 2013

olej, tektura, 9,5 x 56,3 cm;
sygn. l. d.: [monogram wiązany] GB 2013 (w owalu, ołówkiem);
na odwrocie oprawy fotografia z opisem znajdującym się na odwrocie obrazu.

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Martwa natura z Krabem, 2016 r.

olej na płycie, 8,5 x 70 cm, sygn.

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Ni mas ni menos - nr 20 z czarnej serii, 1985/1986

olej, płótno; 185 x 125 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie:
CZARNA SERIA / NI MAS NI MENOS / XX / OL / 1985/1986 / BED. / 185 x 125;

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Goździki, 2016/17 r.

olej na tekturze, 35,7 x 20,5 cm, sygn.

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Dom rakarza, 1998/1999 r.

olej/płótno, 40 x 70 cm
opisany, datowany i sygnowany na odwrociu: 'DOM RAKARZA | NAD WISŁĄ (NIESZAWA) SZKIC | 1998/99 | 40x70 | G. BEDNARSKI'

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

olej, płótno; 185 x 125 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
CZARNA SERIA / NI MAS NI MENOS / XX / OL / 1985/1986 / BED. / 185 x 125
praca wystawiana i reprodukowana w katalogu wystawy:
1. Sztuka najnowsza. Grzegorz Bednarski. Tadeusz Boruta, Pawilon SARP, Warszawa, marzec 1990, tekst: Leszek Danilczyk, spis prac;
2. To było tak... Kolekcja Barbary i Andrzeja Bonarskich, Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie, Pałac - Królikarnia, kurator Radosław Mleczko, 22.03 - 20.04.2002, katalog wystawy, red. Maryla Sitkowska, Warszawa 2002, s. 73

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Martwa natura światopoglądowa, 2013 r.

olej na tekturze, 70 x 19,5 cm, sygn.

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Z rękawicą II, 2010/2011 r.

olej na tekturze, 22,3 x 23,2 cm, sygn.

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Żarówka, 2011 r.

olej na tekturze, 13,5 x 31,5 cm, sygn.

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Żarówka, 2011 r.

olej/tektura, 13,5 x 31,5 cm, sygn.

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Z czaszką i butelką II, 2002 r.

olej/płótno, 30 x 30 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Z czaszką i butelką II | 2002 | 30 x 30 | BEDNARSKI`

Estymacja: 2 000 - 3 000 zł

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Wnętrze, 1993 r.

tusz,
45,5 x 58 cm,
sygn.

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Biała czaszka, 1996 r.

olej/karton, 40 x 52 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: G. BEDNARSKI || Biała Czaszka | ol. | 1996 | G. Bednarski | 40 x 50`

Estymacja: 5 000 - 8 000

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Głowa, 1990

olej, płótno,
90 x 120 cm;

/4
liczba obiektów: 65