PĄGOWSKI Andrzej (ur. 1953 r., Warszawa)
Reprint plakatu graficznego z 1979 roku, 45x32 cm czarna rama drewniana + passe partout + szyba (wydruk artysty)
cena wywoławcza: Wykup abonament
inna/płótno, 124 x 87 cm
sygnowany l.d.: 'Andrzej Pągowski'
na blejtramie nalepka z Galerii Grafiki i Plakatu w Warszawie
Gwasz, temp., tusz, papier, 26 x 18,5 cm,
sygn. p.d.: X.A.Pągowski. Prezentowane dzieło jest unikalnym projektem plakatu.
offset/papier, 96 x 67 cm
sygnowany w druku l.śr.: 'A.PĄGOWSKI'
stan zachowania: dobry
Promieniowanie ojcostwa, 1983 r.
offset/papier, 95 x 67,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.śr.: 'A.PĄGOWSKI '83'
stan zachowania: bardzo dobry
Krótki film o zabijaniu, 1988 r.
offset/papier, 94,5 x 67,5 cm
sygnowany i opisany w druku p.d.: 'A. PĄGOWSKI. 530'
stan zachowania: dobry
offset/papier, 95 x 67 cm
sygnowany w druku p.śr.: 'A.PĄGOWSKI'
stan zachowania: dobry
offset/papier, 93,5 x 67 cm
sygnowany w druku p.d.: 'X.A.PĄGOWSKI'
stan zachowania: dobry
offset/papier, 66 x 95 cm
sygnowany, datowany i opisany w druku p.d.: 'CCL. A. PĄGOWSKI '83'
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 67 x 94,8 cm
sygnowany w druku p.śr.: 'PĄGOWSKI.'
stan zachowania: dobry
offset/papier, 97 x 67 cm
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 95 x 67 cm
sygnowany w druku p.d.: 'A. PĄGOWSKI'
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 95 x 67,5 cm
sygnowany w druku p.śr.: 'A. PĄGOWSKI'
stan zachowania: bardzo dobry
Druk offsetowy; wym.: 570 x 810 mm; Wydawnictwo ZRF, Polfilm; nakład: 4100 egz; sygn. l.d.: A. Pągowski; stan zachowania: ślad złożenia.
Druk offsetowy; wym.: 680 x 970 mm; nakład: 10000 egz.; sygn. p.d.: A. Pągowski; stan zachowania: ślad złożenia.
zobacz pełny opis >>
offset/papier, 93 x 67 cm
sygnowany l.d.: 'A. PĄGOWSKI'
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 45,2 x 33 cm
sygnowany p.d.: 'A.PĄGOWSKI'
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 96 x 67 cm
sygnowany l.śr.: 'A.PĄGOWSKI'
stan zachowania: bardzo dobry
Cena strachu, 1981;
papier, offset barwny, 97,5 x 67 cm; nakład nieznany.
Plakat do filmu "Cena strachu", (Sorcerer) 1977, reż. William Friedkin, USA;
Dziewczęta z Nowolipek, 1985;
papier, offset barwny, 95,3 x 67,2 cm; nakład nieznany.
Plakat do filmu "Dziewczęta z Nowolipek", 1985, reż. Barbara Sass, Polska;
Dziewczęta z Nowolipek - Rajska Jabłoń, 1985;
papier, offset barwny, 97,5 x 67 cm; nakład 7450 egz.
Plakat do filmu "Dziewczęta z Nowolipek - Rajska jabłoń", 1985, reż. Barbara Sass, Polska;
Gwiezdny przybysz, 1987;
Plakat do filmu "Gwiezdny przybysz", (Starman) 1984, reż. John Carpentier, USA;
Życie wewnętrzne, 1987;
papier, offset barwny, 93,5 x 66,5 cm; nakład nieznany.
Plakat do filmu "Życie wewnętrzne", 1987, reż. Marek Koterski, Polska;