1 zł
2 600 000 zł
/19

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Para, 1987

olej, płótno; 89 x 116 cm;
sygn. i dat. l. g.: DUDA GRACZ 1987;
na odwrocie napis: 1203/87 / 89 x 116;

cena wywoławcza: Wykup abonament

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Motyw polski - Obiad bohaterów, Obraz 1873, 1995 r.

olej, płyta, 70 x 70 cm,
sygn. i dat. l.d.: DUDA GRACZ 1873 / 95,
na odwrocie naklejka autorska z opisem obrazu

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 2349: Działoszyn-Prometeusz, 1998

olej, płyta, 122 x 92 cm,
sygn., dat. i opisany p.d.: DUDA-GRACZ 2349/1998, na odwrocie nalepka z opisem pracy: DUDA GRACZ | TYTUŁ: OBRAZ 2349 (DZIAŁOSZYN | - PROMETEUSZ) | TECHNIKA olej | WYMIARY 122 x 92 ROK 1998 | UWAGI 1 werniks

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 1121 (LATO), 1987

olej, płyta
80 x 80 cm;
sygn. l.d.: DUDA GRACZ . 1121/87 .
na odwr. l.g. nalepka autorska z danymi obrazu, powyżej oraz l.d.: pieczątki wywozowe

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 1122 (JESIEŃ), 1987

olej, płyta pilśniowa
80 x 80 cm
sygn. l.d.: DUDA GRACZ . 1122/87 .
na odwr. l.g. nalepka autorska z danymi obrazu, lg., p.g. oraz l.d.: pieczątki wywozowe

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Portret podwójny, 1981 r.

olej/płyta pilśniowa, 69 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany l.g.: 'DUDA-GRACZ 513/198'
na odwrociu papierowa nalepka autorska z opisem pracy: 'PORTRET PODWÓJNY | OLEJ, PŁ. PILŚN. | 69 X 60 } DUDA GRACZ | 1981/NR KATALOGU AUT. R. 513 | 1. WERNIKS, KWIECIEŃ 1982 | FOTOGRAFIA 18 X 24 cm | ZAKLEIĆ PAPIER. KLEJ.'

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Pejzaż, 1981 r.

olej/płyta pilśniowa, 15 x 25 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'DUDA-GRACZ 1981'
na odwrociu naklejka z opisem pracy

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 1318 - Trumienny czyli adoracja o zmierzchu, 1989

olej, płyta, 100 x 72,5 cm
sygn. l.g.: DUDA-GRACZ - 1318/1989; na odwrocie nalepka autorska

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Judaica, 1964 r.

linoryt, papier, 16 x 12 cm,
sygn. u dołu: Judaica 13/20 Duda - G. 1964

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Judaica, 1964 r.

linoryt, papier, 20 x 14 cm,
sygn. u dołu: Judaica 2/20 Duda - G.1964

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Głuchołazy 2

akwarela, gwasz, papier, 36 x 25 cm,
sygn. p.d.: Pinxit/Jerzy Duda-Gracz, opisany u dołu Głuchołazy 2 akwarela nr 369

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Para, 1987

olej, płótno; 89 x 116 cm;
Pochodzenie: z kolekcji prywatnej. Autentyczność obrazu potwierdzona przez spadkobierców artysty.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 1123 (ZIMA), 1987

olej, płyta pilśniowa
80 x 80 cm
sygn. l.d.: DUDA GRACZ . 1123/87 .
na odwr. nalepka autorska, śr. nr: 3007, p.g.: dwie pieczątki wywozowe, l.d.: nieczytelna pieczątka z numerem

* do wylicytowanej ceny oprócz innych kosztów zostanie doliczony podatek graniczny VAT 8%

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 1120 (WIOSNA), 1987

olej, płyta
80 x 80 cm
sygn. l.d.: DUDA GRACZ . 1120/87 .
na odwrocie na płycie l.g. nalepka autorska z danymi obrazu, obok dwie pieczątki zezwalające na wywóz za granicę, l.d.: nieczytelna pieczątka z numerem

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 974 / holenderski, 1985

olej, płyta pilśniowa; 21 x 26 cm;
na odwrocie:
- autorska nalepka z opisem pracy: DUDA GRACZ / PADEREWSKIEGO 42 B/31 KATOWICE / TYTUŁ OBRAZ 974/HOLENDERSKI/ TECHNIKA OLEJ, PŁ. PILŚN. / WYMIARY 21 X 26 cm / CENA / SYGN. DUDA GRACZ / ROK 1985 / NR KATAL. AUTOR. 974 / UWAGI 1 WERNIKS. I. 1986;
- oznaczenia: 971, 774

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Sny robotnika, 1981

gwasz, akwarela, papier; 33 x 23,5 cm (w świetle opraw);
sygn. i dat. l. d.: DUDA GRACZ-1981 -.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 1899, Wieś Kamion - Biała Dama, 1995

olej, płyta, 41 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: Duda Gracz. 1899 / 1995.
na odwrocie opis autorski: Jerzy Duda - Gracz - "Wieś Kamion" - / obraz 1899 - olej - / 41 x 40 / BWA-I-993/351/96 / wartość: 5 000,00,-; nalepka autorska z informacjami o obrazie, m.in. z tytułem: Obraz 1899 (Wieś Kamion - Biała Dama), z datą i nr katalogowym: 1995 / Nr katal. autor. 1899.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 1524 (PEJZAŻ POLSKI - MGŁA), 1992

olej, płyta pilśniowa
58,2 x 58,5 cm
sygn. l.d.: DUDA GRACZ . 1524/92 .
na odwr. na płycie nalepka autorska z danymi obrazu; wzdłuż górnej krawędzi liczba: 1524/92
na płycie ślad pieczątki wywozowej

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 1975 (WIEŚ BUK - MOJE PARANOJE), 1996

olej, płyta pilśniowa
59,2 x 98 cm (w świetle oprawy)
sygn. l.d.: DUDA GRACZ . 1975/96 .
na odwrocie na płycie nalepka autorska z danymi obrazu

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Z CYKLU: JUDAICA, 1964 r.

drzeworyt/papier, 15 x 7,5 cm (odbitka)
sygnowany oł.l.d.: Judaica 16/20, p.d.: monogram Duda-G. 1964

/19
liczba obiektów: 379