1 zł
2 600 000 zł

DYRZYŃSKI Jacek (ur. 1946, Sochaczew)

RELIEF, 1981 r.

olej/płyta, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: ”RELIEF„ | 1981 | JACEK DYRZYŃSKI | PŁYTA | AKRYL | 80 X 80 cm | wskazówka montażowa | napis GÓRA

cena wywoławcza: Wykup abonament

Interferencje 6, 2011

akryl, płyta, bambus; 4,5 x 40 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: GORA 6. / Z SERII INTERFERENCJE / PŁYTA AKRYL - BAMBUS / 40 x 40 x 4 / JACEK DYRZYŃSKI / 2011.

ZESTAWIENIE, 1988 r.

akryl/płyta, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: JACEK DYRZYŃSKI | 1988 | „ZESTAWIENIE” | 80 x 80 | AKRYL | napis GÓRA | wskazówka montażowa

Refleksy, z serii: Interferencje, 2017

akryl, listwa, płyta, bambus; 50 x 50 x 4 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
GÓRA / REFLEKSY / Z SERII INTERFERENCJE / 50 x 50 CM / LISTWY, PŁYTA, BAMBUS AKRYL / JACEK DYRZYŃSKI / 2017.

RELACJE II, 1981 r.

olej/płyta, tektura, 100 x 63 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Dyrzyński | Relacje II | PŁYTA - TEKTURA | 100 x 63 | 1981 | wskazówka montażowa | napis: góra

Wielokrotności, 2012

masa papierowa, tektura; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: JACEK DYRZYŃSKI 2012; opisana l. d.: "WIELOKROTNOŚCI", śr.: MASA PAPIEROWA.

DIAGONALE IV, 1986 r.

płyta/akryl, 80 x 80 x 6 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: DIAGONALE IV | 80 x 80 x 6 | Jacek Dyrzyński | 1986 | wskazówka montażowa

- Jacek Dyrzyński, Malarstwo, ASP w Warszawie, 2017 [il.49]

KONTRASTY, 2015 r.

masa papierowa/farba, technika własna, 58 x 38 cm
sygnowany, datowany i opisany na kartonie pod pracą: ’Kontrasty’ | masa papierowa | 2015 | Jacek Dyrzyński

MOZAIKA, 2014 r.

masa papierowa/farba, technika artysty, 58,5 x 44 cm

Z SERII: INTERFERENCJE - AMPLITUDY, 2016 r.

akryl/płyta, bambus, listwy, 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany pismem odręcznym na odwrocie:
Z serii Interferencje STREFY | akryl, płyta, bambus ,listwy |60 x 60 cm | 2016|Jacek Dyrzyński

Z SERII INTERFERENCJE - AMPLITUDY, 2014 r.

płyta, akryl, bambus, listwy 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrocie pismem odręcznym: Z serii Interferencje duży | 100 x 100 | Amplitudy | Jacek Dyrzyński | płyta, bambus, akryl, listwy | 2014

Interferencje (średni-5), 2015 R

płyta, listwy, akryl, bambus, 60 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrocie pismem odręcznym: Jacek Dyrzyński | 2015

Interferencje (średni-3), 2015

Interferancje (średni-1), 2014

sygnowany i datowany na odwrocie pismem odręcznym: Jacek Dyrzyński | 2014

Układ wielokrotny otwarty, 2005

tektura, masa papierowa, gwasz, 40 x 30 cm,
sygn. na licu w prawym dolnym rogu: Jacek Dyrzyński 2005

Układy

technika własna
50x70

z cyklu WEKTORY

masa papierowa
100x70 cm

liczba obiektów: 17