1 zł
2 600 000 zł
/7

GIERAGA Andrzej (ur. 1934, Śliwniki)

Relief II (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, tektura, płyta
80x80 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Graf, 1989 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 99,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na nalepce na odwrociu: 'ANDRZEJ GIERAGA | OBRAZ "GRAF" | WYM. 100 x 100 | TECH. WŁASNA | ROK 1989'

Progresywny VIa (2012)

sygn. na odwrociu
akryl, płyta
100x80 cm

Kompozycja z kwadratem, 2017

akryl, tektura; płyta; 30 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA / KOMPOZYCJA Z KWADRATEM / AKRYL, TEKTURA; PŁYTA / 30 X 30 / 2017.

Wertykalny XXIX (2013)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, tektura, pilśnia
50x50 cm

507001

sygn. śr.d.dat. p.d.
technika własna, relief, papier (5/20)
19x15 cm

Progresja II, 2000

technika własna/płyta, 60,5 x 120,5 cm
sygn. i opisany na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA/PROGRESJA II/WYM. ⌀ 120 1/2/ ROK 2000

"Nokturn", 1992 r.

mezzotinta, relief/papier, 18 x 15 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'Nokturn e'a Andrzej Gieraga '92'

Kompozycja z kwadratem (2017)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, tektura, płyta
30x30 cm

Relief V (2018)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, tektura, płyta
70x70 cm

Progresja II, 2000

technika własna, płyta; 60,5 x 120,5 cm (półkole);
sygn., dat. i opisana na odwrocie:
ANDRZEJ / GIERAGA / PROGRESJA II / WYM. [średn.] 120 1/2 / ROK 2000.

WERTYKALNY, 2008 r.

akryl/płyta, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA | WERTYKALNY | TECH.WŁASNA | 70 x 70 | 2008

Bez tytułu - Szary (2007)

sygn. dat. na odwrociu
technika własna
70x70 cm

Uskrzydlenie, 1987 r.

grafika, relief, 24,3 x 19 cm,
sygn. i dat. p.d.: Andrzej Gieraga 87, opisana l.d.: Uskrzydlenie 5/50

Czerń i biel III, 1987 r.

akwatinta, papier, 24 x 20,5 cm,
sygn. i dat. l.d.: ołówkiem Andrzej Gieraga 87, opisana l.d.: Czerń i biel III, śr.d.: 35/50

Progresywny 1A (2011)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, płyta
100x80 cm

Obraz CXCVI, 1991 r.

akryl/płótno naklejone na płytę, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANDRZEJ GIERAGA | OBRAZ CXCVI | WYM. 70 x 70 | TECH. PŁYTA, PŁÓTNO, AKRYL | ROK 1991'

Progresja II (2000)

sygn. dat. na odwrociu
technika własna, płyta
60.5x120.5

Bez tytułu VII, 1989 r.

goffrage/papier, ed. 8/50, 15 x 12 cm (odcisk), oprawiona, sygnowana, datowana i opisana u dołu: 'Bez tytułu VIII 8/50 Andrzej Gieraga '89'

* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.

KWADRATY C, 2014 r.

akryl/płyta, 95 x 95 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA | KWADRATY C | 95 x 95 cm | PŁYTA | AKRYL | 2014

/7
liczba obiektów: 140