PODOSKA-KOCH Marta (ur. 1905)
gwasz, technika mieszana, papier, 33,5 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MPodoska / Rab 1937 (ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PODOSKA-KOCH Marta (ur. 1905)
wazon ceramiczny, dwuuszny, fajans zdobiony zieloną glazurą, wys. 24 cm
sygnowany u spodu monogramem wiązanym, podszkliwnie: MPK
PODOSKA-KOCH Marta (ur. 1905)
z dekoracją o motywach instrumentów muzycznych, fajans malowany pod bezbarwną glazurą, śred.: 30 cm
sygnowany u spodu podszkliwnie: M.Podoska-Koch/1955
PODOSKA-KOCH Marta (ur. 1905)
fajans, malowany pod glazurą, wys. 27 cm;
sygn. i dat. u spodu: M.Podoska-Koch / 1955
PODOSKA-KOCH Marta (ur. 1905)
Para miseczek, lata 60-te XX w.
dwie miseczki fajansowe o trójkątnym kształcie w kolorach: niebieskim i różowym, glazurowane, śr. ok.: 17 cm; u spodu sygnowane monogramem autorki
PODOSKA-KOCH Marta (ur. 1905)
czarka fajansowa w kolorze szarym, o nieregularnym kształcie, glazurowna, wys. 10,5 cm; sygn. u spodu wycisk z monogramem autorki
PODOSKA-KOCH Marta (ur. 1905)
czarka fajansowa w kolorze szarym, o nieregularnym kształcie, glazurowana, wys. 10,5 cm, sygn. u spodu wycisk z monogramem autorki
PODOSKA-KOCH Marta (ur. 1905)
dwie miseczki fajansowe o trójkątnym kształcie w kolorach :niebieskim i różowym, glazurowane, średnica ok.: 17 cm, u spodu sygnowane monogramem autorki
PODOSKA-KOCH Marta (ur. 1905)