1 zł
2 600 000 zł

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

olej, płótno; 59,5 x 72,5 cm;
sygn. na odwrocie: W. Gibaszek.

cena wywoławcza: Wykup abonament

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

olej, płótno; 60 x 72 cm;
sygn. na odwrocie: W. Gibaszek

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

Mój Kosmos I, z cyklu Kosmos, 2007

akryl na płótnie, 90x120 cm
sygnowany na rewersie

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

Kompozycja abstrakcyjna, 1983 r.

akwarela/papier, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'ABORGEN | 1983'
opisany na odwrociu: 'XI 1992 | Gibaszek | Wacław | Wa - Wa 01 - 318 | ul. Karabeli 13/92 | Polska'

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

gwasz/papier, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: `ABorgen 1983`
na odwrociu opisany, datowany i sygnowany: `XII góra | 1992 | Wacław | Gibaszek | (...)`

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

Bez tytułu, ok. 1980

olej, płótno; 59,5 x 72 cm
sygn. na odwrocie: GiBaszek

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

olej, płótno; 60 x 72 cm;

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

akwarela/papier, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `ABORGEN | 1983`
na odwrociu: `XI 1992 | Gibaszek | Wacław | Wa - Wa 01 - 318 | ul. Karabeli 13/92 | Polska`

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

gwasz/papier, 100 x 70 cm
opisany na odwrociu: `XII góra | 1992 | Wacław | Gibaszek | Warszawa 01 - 318 | ul. Karabeli 13/92 | Polska`

Estymacja: 800 - 1 200

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

olej, płótno;
60 x 72 cm;

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

Portret Zosi, 2011

olej, akryl, płótno,
70 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: Wacław/ Gibaszek/ ABORGEN/ 2011

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

Amfora

porcelanowa z dwoma uchwytami, malowane bukiety kwiatów po obu stronach brzuśca, kobalt, złocenia, podstawa kwadratowa, przykrywka (źle spasowana), wys. 64 cm, Drezno, XX w.

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

Tarnowskie klimaty

Olej
66x95 cm

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

Kompozycja abstrakcyjna, 2005

akryl, płótno, 90 x 120 cm;
sygn. pseudonimem i dat. p.g.: ABORGEN 2005,
na odwrocie fragment kartki z autorskim opisem obrazu

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

Kompozycja abstrakcyjna, 2005

akryl, płótno, 90 x 120 cm;

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

Wspomnienie 1987

olej na płótnie, 80 x 100
sygn. na odwrocie: "Wspomnienie 1987/ godło Ula/ Gibaszek"

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

Bez tytułu, 1985

olej, płótno, akryl,
90x120 cm

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

Czerwona linia, 2002

olej, płótno
wymiary: 50x100 cm

GIBASZEK Wacław (ur. 1953)

Znaki, 1988

akryl, olej, płótno, 90x120 cm

liczba obiektów: 19