RETZLAFF E.C.W. (1898-1976)
Olej, płótno; 61 x 81 cm
Sygnowany l.d.: E.C.W. REZTLAFF
cena wywoławcza: Wykup abonament
RETZLAFF E.C.W. (1898-1976)
RETZLAFF E.C.W. (1898-1976)
Pejzaż alpejski. Widok na Wettersteinspitze
olej, płótno,
60 x 80 cm
sygnowany p.d.: E Ą C Ą W Ą RETZLAFF
Na odwrocie napis na płótnie: E. Retzlaff: Der Wetterstein C. Mittenwald
RETZLAFF E.C.W. (1898-1976)
ROTTACH-EGERN NAD TEGERNSEE, przed 1939
olej, płótno
81.5 x 61.3 cm
sygnowany l.d.: E. C. W. RETZLAFF
Na krośnie napis ołówkiem: Egern am Terernsee | Recht Rottach
RETZLAFF E.C.W. (1898-1976)
olej, płótno,
60.3 x 80.3 cm
sygnowany l.d.: E Ą C Ą W Ą RETZLAFF
RETZLAFF E.C.W. (1898-1976)
olej, płótno,
60 x 80 cm
RETZLAFF E.C.W. (1898-1976)
Pejzaż alp. z ośnieżonymi szczytami, po 1930
olej, płótno,
70 x 100.4 cm
sygnowany p.d.: EĄCĄWĄRETZLAFF
RETZLAFF E.C.W. (1898-1976)
RETZLAFF E.C.W. (1898-1976)
olej na płótnie, 70 x 100 cm, sygnowany p. d. "E. C. W. Retzlaff"
RETZLAFF E.C.W. (1898-1976)
RETZLAFF E.C.W. (1898-1976)