PRIEBE Rudolf (1889-1956 Rudolfstadt)
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'Priebe'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 61 x 80 cm,
sygn. p.d.: Priebe
Olej, płótno, 61 x 81 cm
Sygnowany l.d.; Priebe
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Priebe'
olej, płyta pilśniowa, 50 x 60 cm
sygn. p. d.: Priebe
olej, płótno, 60 x 80 cm
sygn. p. d.: Priebe
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
olej, płótno, 71 x 101 cm
sygn. p.d: Priebe
olej, płótno, 61 x 81 cm
sygn. l.d.: Priebe
olej, płótno, 70 × 100 cm
sygn. l. d.: Priebe
olej, płótno, 61 x 80 cm
sygn. p.d.: Priebe
olej, płótno
70 x 100 cm
sygn. l.d.: Priebe
na odwrocie napis tuszem na płótnie p.d.: Ja | Nr. 1301/NMR
olej, płótno, 60 × 81 cm
sygn. l. d.: Priebe
olej, płótno; 61 x 50,5 cm;
sygn.: l. d.: R. Priebe / Monachium?