1 zł
2 600 000 zł

BRINCKEN Adam (ur. 1951, Nowy Sącz)

Pejzaż cmentarny I, 1978

technika własna, olej, sznurek, płótno;
120 x 108 cm (forma przestrenna);
sygn. i dat. na odwrocie: ADAM BRINCKEN - Pejzaż cmentarny
I - '78/ ADAM BRINCKEN/ ŁUŻYCKA 53 G/228/ 30-658 KRAKÓW

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pejzaż cmentarny I, 1978

120 x 108 cm (forma przestrzenna);
sygn. i dat. na odwrocie: ADAM BRINCKEN - Pejzaż cmentarny I - '78/ ADAM BRINCKEN/ ŁUŻYCKA 53 G/228/ 30-658 KRAKóW

Pejzaż cmentarny I, 1978

Obiekto-obraz z cyklu Otwarty kamień, 1998-99

Akryl, płótno;
wym.: 109 x 120 cm;
sygn. i opis autorski na odwrocie.

Gorący kamień, 1989

technika własna, papier,
39,8 x 30 cm;
sygn. p. d.: ADAM BRINCKEN / 1989 R. (ołówkiem), tytuł l. d.: Z CYKLU - GORĄCY KAMIEŃ ? (powtórzone na oprawie)

Szkic do obiektu `Miejsce I`

Akryl, płótno,
60 x 92 cm,
sygn. p.d.: Brincken`86 i na odwrocie

z cyklu Papierosy kamień, 1993

collage
62,5 x 96 cm

Pejzaż cmentarny I, 1978

technika własna, sklejka, płótno
wym. ok. 120 x 108 cm;
sygn. i dat. z tyłu: Adam BRINCKEN - Pejzaż cmentarny I - `78

Z cyklu Otwarty kamień, 1997

akryl, wosk, płótno zszywane na krawędziach,
63 x 103 cm
sygnowany na odwr. śr.g.: ADAM BRINCKEN | Z CYKLU .OTWARTY KAMIEŃ. 1997 | 65 x 105 x 5 | AKRYL, PŁÓTNO, WOSK

Pietra Chiusa 1997

olej/płótno
60x100 cm

liczba obiektów: 11