REISING Antoni (1905-1975)
pastel/papier, 18,5 x 29,5 cm
sygnowany l.d.: 'A.M.Reising'
cena wywoławcza: Wykup abonament
REISING Antoni (1905-1975)
pastel/papier, 29 x 36 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: `A. M. Reising`
Estymacja: 1 500 - 2 500
REISING Antoni (1905-1975)
Technika mieszana, papier
34 x 39,5 cm
Sygnowany p.d.: a. Reising. 59 r.
REISING Antoni (1905-1975)
Technika mieszana, papier; 34 x 39,5 cm
Sygnowany p. d.: a. Reising. 59 r.
REISING Antoni (1905-1975)
olej, płótno, 57 x 79 cm; sygn. p.d.: Ant Reising 1937