REMBERTOWSKI Franciszek (XIX/XX w.)
Akwarela, papier, 42 x 62 cm,
sygn. p.d.: F. Rembertowski Kraków.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Zimowy pejzaż z drewnianym kościołem
akwarela, papier, 51 x 61 cm
sygn. l.d.: Rembertowski
Olej, sklejka,
35 x 50 cm,
sygn. l. d.: F. Rembertowski.
Na odwrocie napis ołówkiem: 14 / Jesienią.
Olej, tektura; 19,7 x 29,6 cm
Sygnowany p. d.: F. Rembertowski