1 zł
2 600 000 zł
/3

Malarz nieokreślony (XVII/XVIII w.)

Święty Sebastian

olej, płótno dublowane; 85,5 x 63 cm.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Matka Boska Różańcowa

olej, płótno; 189 x 132,5 cm.

Święty Sebastian

Święta Maria Magdalena

olej, płótno; 114 x 108 cm;
po konserwacji.

Caritas z alegorią pięciu zmysłów

olej, płótno dublowane, 91 × 112 cm

Obozowisko

olej, płótno dublowane, 59 × 73 cm

Martwa natura myśliwska

olej, płótno dublowane; 100 x 125 cm (obraz po dawnej konserwacji).
W tradycji malarstwa Jan Fyta (1611-1661).

Martwa natura myśliwska

Martwa natura myśliwska

olej, płótno dublowane; 100 x 125 cm
(obraz po dawnej konserwacji).

Eli Eli lama sabachthani?

olej, płótno; 30 x 23,5 cm;
na odwrocie napis, dedykacja: A Denise Poniatowska / pour Constance Rzewuska.

Widok Pałacu Wersalskiego od strony Sadzawki Szwajcarskiej

olej, płótno dublowane; 104 x 184 cm;
obraz po konserwacji;

do obrazu dołączone opinie: Piotra Witta z 2008 roku oraz profesor Teresy Grzybkowskiej z 1977 roku.

Widok Pałacu wersalskiego od strony Sadzawki Szwajcarskiej

obraz po konserwacji;

W łaźni

olej, płótno dublowane;
36 x 46,5 cm

Łodzie na wzburzonym morzu

olej, płótno; 76,5 x 104 cm;
napis p. d.: S Ruysdael / 1667

Portret mężczyzny, 1703

olej, płótno dublowane, 30,5 x 27 cm (owal);
sygn. z prawej: nieczytelnie i datowany 1703 (po konserwacji).

PORTRET MĘŻCZYZNY W TURBANIE

Olej, deska poszerzona o pionowe listewki, wym.: 16 x 13,5 cm

NOLI ME TANGERE

Blacha miedziana, olej; wym: 22 x 16,5 cm

Scena mitologiczna

olej, płótno,
84 x 120,5 cm

/3
liczba obiektów: 45