PRZYŁUSKI Wiesław (ur. 1959)
olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'W. Przyłuski 87'
opisany na odwrociu: 'W. Przyłuski 87 | "Akt" '
cena wywoławcza: Wykup abonament
PRZYŁUSKI Wiesław (ur. 1959)
olej/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'W. Przyłuski 87.'
opisany na odwrociu: 'W. Przyłuski | "Pejzaż" '
PRZYŁUSKI Wiesław (ur. 1959)
akwaforta, papier, 18 x 12,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: W. Przyłuski (ołówkiem);
pośrodku napis: akwaforta 8/50 (ołówkiem); l. d. ołówkiem tytuł:
O tym i wszystkim/ innym IV
PRZYŁUSKI Wiesław (ur. 1959)
Tu nie istnieje przestrzeń ni wola - Od III, 1986
akwaforta, 18 x 23, 5 cm
sygn. ołówkiem, p.d.: "Wiesław Przyłuski 1986 r.", u dołu na środku: "akwaforta 7/50"
PRZYŁUSKI Wiesław (ur. 1959)
O tym i o wszystkim innym I, 1986
akwaforta, 18 x 13 cm
sygn. ołówkiem, p.d.: "Wiesław Przyłuski 1986 r.", u dołu na środku: "akwaforta 10/50"
PRZYŁUSKI Wiesław (ur. 1959)
O tym i o wszystkim innym VII, 1986
akwaforta, 18 x 13 cm
PRZYŁUSKI Wiesław (ur. 1959)
Tu nie istnieje przestrzeń ni wola - Tak I, 1986
akwaforta, 18 x 23, 5 cm