ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
sygn. p.d.
olej, płótno
58x70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
olej/płótno, 68 x 78 cm
sygnowany p.d.: 'T. ROMAN'
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
olej, sklejka; 60 x 73 cm;
sygn. p. d.: T. ROMAN;
na odwrocie naklejka z Ministerstwa Kultury i Sztuki z autorem i tytułem pracy;
Praca eksponowana na wystawie w łódzkim oddziale Związku Polskich Artystów Plastyków, 1952 r.
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
Widok na kopalnię (wystawa ZPAP, Łódź 1952)
sygn. p.d.
olej, sklejka
60x73 cm
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
olej, płótno; 51 x 68 cm;
sygn. p. d.: T. ROMAN
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
olej, płótno; 49,5 x 41;
sygnowany po prawej stronie u dołu: T. Roman
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
olej, płyta; 64 x 73 cm;
sygn. p. d.: T. ROMAN;
na odwrocie nalepka autorska z odręcznym opisem pracy
Ulica Armii Czerwonej w Łodzi - obecnie Aleja marszałka Józefa Piłsudskiego.
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
Pejzaż z dziećmi z czerwoną parasolką, ok. 1970
olej, płótno; 72 x 82,5 cm;
sygn. p. d: T. ROMAN
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
ROMAN Tadeusz (1906 - 1983)
olej, płyta; 55,5 x 79,5 cm;
Praca nie sygnowana, atrybucja w tradycji rodzinnej oferenta obrazu.