1 zł
2 600 000 zł

URBANOWICZ Witold (1931-2013)

Kwadrat, 1962 r.

technika mieszana, płótno, 64 x 66 cm,
sygn. p.d.: WITOLD URBANOWICZ 1962,

cena wywoławcza: Wykup abonament

URBANOWICZ Witold (1931-2013)

tempera, olej/papier, 70,5 x 50 cm
sygnowany na odwrociu: `Witold Urbanowicz | (...)`

Estymacja: 4 000 - 5 000

URBANOWICZ Witold (1931-2013)

Róża, 1988

technika własna/płótno
34 x 25 cm

URBANOWICZ Witold (1931-2013)

Chiński, 1987

olej/płótno
86 x 56,5 cm

URBANOWICZ Witold (1931-2013)

Zwierzęta

olej, płótno,
75 x 65 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: "ZWIERZĘTA" / W. URBANOWICZ

URBANOWICZ Witold (1931-2013)

Spotkanie, 1984 r.

olej/płótno,
50 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `"SPOTKANIE" 1984 W.U.` oraz dedykacja z 2003 r.
na blejtramie naklejka z opisem oraz napis: `ZBUBRZYCA 84`

URBANOWICZ Witold (1931-2013)

Kompozycja, 1987

Technika mieszana, karton
wym.: 68 x 97 cm
sygn. l.d.: WU
w obrębie kompozycji: WITOLD URBANOWICZ 1987.

URBANOWICZ Witold (1931-2013)

Na szczyt, 1991

technika własna, 100 x 70 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: WITOLD URBANOWICZ;
dat. l. d.: ZAKOPANE 1991, u dołu: NA SZCZYT

URBANOWICZ Witold (1931-2013)

Na szczyt, 1991

węgiel gwasz/papier,
99 x 69 cm
sygn. p.d.: `WITOLD URBANOWICZ`
opisy l.d.: `ZAKOPANE / 1991 / NA / SZCZYT`

URBANOWICZ Witold (1931-2013)

Interwencja

akryl, płótno, 100 x 70 cm;
na odwrocie napis autorski i sygnatura

URBANOWICZ Witold (1931-2013)

Zapis

akryl, płótno, 100 x 70 cm; na odwrocie
napis autorski i sygnatura

URBANOWICZ Witold (1931-2013)

Zdarzenie

akryl, płótno, 100 x 70 cm;

URBANOWICZ Witold (1931-2013)

KWADRAT 4 A 1961 r.

Technika mieszana na płótnie
66 x 66,5 cm
Sygnowany na odwrocie - "WITOLD URBANOWICZ"
Wystawiany - Witold Urbanowicz, Stare i nowe, Polski Dom Aukcyjny "SZTUKA", Hôtel de Saxe, Warszawa 12 II - 10 III 2004, Pałac Larischa, Kraków 18 III - 10 IV 2004 r.
Literatura - Witold Urbanowicz, Stare i nowe, katalog wystawy, red. Józef Grabski, Kraków-Warszawa 2004, s. 68 (reprodukcja).

URBANOWICZ Witold (1931-2013)

Zastygły, 1996

akryl/papier,
60 x 70cm

URBANOWICZ Witold (1931-2013)

Skoroświt, 1997

akryl,olej/papier,
50 x 70cm

URBANOWICZ Witold (1931-2013)

Kwadrat (1962)

sygn. dat. p.d.
relief
64.3x66

URBANOWICZ Witold (1931-2013)

Z prochu powstałeś

Technika własna,
wymiary: 100 x 100 cm

URBANOWICZ Witold (1931-2013)

Na szczyt, 1991

gwasz, węgiel na kartonie,
101 x 70 cm,
sygn.

liczba obiektów: 18