REGUŁA Romuald (1894-1981)
Martwa natura z jabłkami, 1952
Olej, płótno, 77 x 66 cm,
niesygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
REGUŁA Romuald (1894-1981)
REGUŁA Romuald (1894-1981)
olej, płótno, 77 x 66 cm, niesygn.
REGUŁA Romuald (1894-1981)
olej, płyta; 56 x 94 cm;
sygn. p. d.: R Reguła
REGUŁA Romuald (1894-1981)
olej, płótno, 61 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: R Reguła;
na odwrocie nalepka autorska z tytułem, techniką i podpisem autorskim; napis na płótnie niebieską kredką: 32
REGUŁA Romuald (1894-1981)
REGUŁA Romuald (1894-1981)
olej, płótno;
151,5 x 93 cm;
sygn. p. d.: R Reguła,
na odwrocie dwie nalepki wystawowe: TOWARZYSTWO PRZYJACIOŁ SZTUK PIĘK w Krakowie z tytułem: Po kąpieli nad Wisłą z numerem 96 oraz odręcznie wpisanym nazwiskiem artysty oraz nalepka CENTRALNEGO BIURA WYSTAW ARTYSTYCZNYCH oddział w Krakowie z odręcznie wpisanym tytułem: Kąpiel nad Wisłą (...), technika malarską, wymiarami i datą wykonania: 1971
REGUŁA Romuald (1894-1981)
olej, płótno, 65 × 78 cm
sygn. p.d.: RR
na odwrocie naklejka z TPSP w Krakowie z tytułem i opisem obrazu
Estymacja:9 000 - 11 000 zł
REGUŁA Romuald (1894-1981)
REGUŁA Romuald (1894-1981)
olej, płótno;
119,5 x 90 cm;
Na odwrocie nalepka wystawowa TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ
SZTUK PIĘKNYCH w Krakowie z tytułem: Gimnastyka rytmiczna,
nr 120 oraz podpisem autorskim
REGUŁA Romuald (1894-1981)
olej, płótno;
84,5 x 68 cm.
Na odwrocie, na płótnie fragment nalepki wystawowej TPSP w Krakowie.
REGUŁA Romuald (1894-1981)
REGUŁA Romuald (1894-1981)
olej, płótno;
84,5 x 68 cm.
Na odwrocie, na płótnie fragment nalepki wystawowej TPSP w
Krakowie.
REGUŁA Romuald (1894-1981)
olej, płótno, 92,5 x 122,5 cm;
sygn. p. d.: Reguła R/ 1925
REGUŁA Romuald (1894-1981)
Wisia z filiżanką - portret córki artysty, 1946
olej, płótno, 77,5 x 60 cm;
Na odwrocie na płótnie nalepki wystawowe: Centralne Biuro Wystaw Artystycznych Oddział w Krakowie z nr 23,datą 1948 tytułem: Dziewczynka z filiżanką i datą wykonania 1946; TPSP w Krakowie z nr 34, datą 1972 i tytułem: Wisia z filiżanką; TPSP w Nowym Sączu z tytułem: Wisia - portret córki;
oraz na krośnie malarskim nalepka z informacjami o obrazie (uszkodzona).
REGUŁA Romuald (1894-1981)
olej, płótno, 131 x 97 cm;
sygn. p. d.: RReguła
Na odwrocie kompozycja malarska: "Kobieta przed lustrem"
REGUŁA Romuald (1894-1981)
Wczasy w Swobodzie Rongórskiej
olej, tektura,
50 x 65 cm,
sygn. l.d.: Reguła. Na odwrocie naklejki: autorska dat. 1927; Tow. Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Tow. Przyjaciół Sztuk Pięknych Biuro Wystaw Artystycznych Nowy Sącz
REGUŁA Romuald (1894-1981)
olej, płótno,
76 x 53,5 cm,
nie sygn.
wystawa ZPAP Nowy Sącz 06.07.1963 poz. 59
REGUŁA Romuald (1894-1981)
olej, płótno,
68,5 x 58 cm,
nie sygn.
wystawa ZPAP Nowy Sącz 1986 poz. 60
REGUŁA Romuald (1894-1981)
Olej, płótno,
60 x 75 cm,
sygn. p. d. R. Reguła. Na odwrocie naklejki: BWA Kraków TPSP Kraków oraz naklejka autorska dat. 1960