1 zł
2 600 000 zł

REGUŁA Romuald (1894-1981)

Martwa natura z jabłkami, 1952

Olej, płótno, 77 x 66 cm,
niesygn.

cena wywoławcza: Wykup abonament

REGUŁA Romuald (1894-1981)

REGUŁA Romuald (1894-1981)

olej, płótno, 77 x 66 cm, niesygn.

REGUŁA Romuald (1894-1981)

Widok na Zakopane z Gubałówki

olej, płyta; 56 x 94 cm;
sygn. p. d.: R Reguła

REGUŁA Romuald (1894-1981)

W parku Jordana

olej, płótno, 61 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: R Reguła;
na odwrocie nalepka autorska z tytułem, techniką i podpisem autorskim; napis na płótnie niebieską kredką: 32

REGUŁA Romuald (1894-1981)

Szwaczki, ok. 1960

olej, płótno;
100 x 134,5 cm;
sygn. p. d.: Reguła

REGUŁA Romuald (1894-1981)

Po kąpieli na Wisłą, 1971

olej, płótno;
151,5 x 93 cm;
sygn. p. d.: R Reguła,
na odwrocie dwie nalepki wystawowe: TOWARZYSTWO PRZYJACIOŁ SZTUK PIĘK w Krakowie z tytułem: Po kąpieli nad Wisłą z numerem 96 oraz odręcznie wpisanym nazwiskiem artysty oraz nalepka CENTRALNEGO BIURA WYSTAW ARTYSTYCZNYCH oddział w Krakowie z odręcznie wpisanym tytułem: Kąpiel nad Wisłą (...), technika malarską, wymiarami i datą wykonania: 1971

REGUŁA Romuald (1894-1981)

Martwa natura z papryką

olej, płótno, 65 × 78 cm
sygn. p.d.: RR
na odwrocie naklejka z TPSP w Krakowie z tytułem i opisem obrazu

Estymacja:9 000 - 11 000 zł

REGUŁA Romuald (1894-1981)

Tenisiści

olej, płótno;
120,5 x 87,5 cm;
sygn. l. d.: RReguła

REGUŁA Romuald (1894-1981)

Gimnastyka rytmiczna

olej, płótno;
119,5 x 90 cm;
Na odwrocie nalepka wystawowa TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ
SZTUK PIĘKNYCH w Krakowie z tytułem: Gimnastyka rytmiczna,
nr 120 oraz podpisem autorskim

REGUŁA Romuald (1894-1981)

Cyrk

olej, płótno;
84,5 x 68 cm.
Na odwrocie, na płótnie fragment nalepki wystawowej TPSP w Krakowie.

REGUŁA Romuald (1894-1981)

Arena cyrkowa

olej, płótno;
105,5 x 76,5 cm;
sygn. p. d.: R Reguła

REGUŁA Romuald (1894-1981)

Cyrk

olej, płótno;
84,5 x 68 cm.
Na odwrocie, na płótnie fragment nalepki wystawowej TPSP w
Krakowie.

REGUŁA Romuald (1894-1981)

Kobiety nad rzeką, 1925

olej, płótno, 92,5 x 122,5 cm;
sygn. p. d.: Reguła R/ 1925

REGUŁA Romuald (1894-1981)

Wisia z filiżanką - portret córki artysty, 1946

olej, płótno, 77,5 x 60 cm;
Na odwrocie na płótnie nalepki wystawowe: Centralne Biuro Wystaw Artystycznych Oddział w Krakowie z nr 23,datą 1948 tytułem: Dziewczynka z filiżanką i datą wykonania 1946; TPSP w Krakowie z nr 34, datą 1972 i tytułem: Wisia z filiżanką; TPSP w Nowym Sączu z tytułem: Wisia - portret córki;
oraz na krośnie malarskim nalepka z informacjami o obrazie (uszkodzona).

REGUŁA Romuald (1894-1981)

Kąpiące się, 1925

olej, płótno, 131 x 97 cm;
sygn. p. d.: RReguła
Na odwrocie kompozycja malarska: "Kobieta przed lustrem"

REGUŁA Romuald (1894-1981)

Wczasy w Swobodzie Rongórskiej

olej, tektura,
50 x 65 cm,
sygn. l.d.: Reguła. Na odwrocie naklejki: autorska dat. 1927; Tow. Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Tow. Przyjaciół Sztuk Pięknych Biuro Wystaw Artystycznych Nowy Sącz

REGUŁA Romuald (1894-1981)

Kwiaty w wazonie

olej, płótno,
76 x 53,5 cm,
nie sygn.
wystawa ZPAP Nowy Sącz 06.07.1963 poz. 59

REGUŁA Romuald (1894-1981)

Martwa nautra z nagietkami

olej, płótno,
68,5 x 58 cm,
nie sygn.
wystawa ZPAP Nowy Sącz 1986 poz. 60

REGUŁA Romuald (1894-1981)

Wyścig pokoju

Olej, płótno,
60 x 75 cm,
sygn. p. d. R. Reguła. Na odwrocie naklejki: BWA Kraków TPSP Kraków oraz naklejka autorska dat. 1960

liczba obiektów: 24