REHER-KUHLMANN Emil (1876 - 1957)
Olej, płótno; 50 x 60 cm
Sygnowany p.d.: E. Kuhlmann-Reher | München
cena wywoławcza: Wykup abonament
MĘŻCZYZNA PISZźCY LIST, ok. 1930
olej, płótno,
48.5 x 43.7 cm
sygnowany p.d.: E. Kuhlmann - Reher
olej, płótno,
60.5 x 50.7 cm
sygn. p.d.: E. Kuhlmann Reher | München Bran[...]burg | 1942.
olej, płótno,
41.5 x 35 cm
sygnowany p.d.: E Kuhlmann - Reher | München
Olej, płótno; 60,2 x 50,2 cm
Sygnowany brązowym olejem p. g.: E. Kuhlmann-Reher | München Na odwrocie napis: "JĦgdpaüse"
Olej, płótno;
75 x 90,5 cm
Sygnowany p. d.: E. Kuhlmann-Reher | München-Bronnenburg
Na odwrociu p. śr. pieczęć SCHAUMMAN | poniżej herb z inicjałami AS
olej, płótno,
40.5 x 35 cm
sygnowany p.g.: E Kuhlmann - Reher
Olej, płótno; 30,3 x 25,3 cm
Sygnowany brązowym olejem l.d.: E. Kuhlmann. Reher | München