ROUBA Michał (1893 - 1941)
KLASZTOR DOMINIKANÓW w WILNIE, lata 30. XX w.
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 60 x 80 cm,
sygnowany p.d. "M. Rouba".
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROUBA Michał (1893 - 1941)
Wilno - widok z Pohulanki, 1934 r.
olej/sklejka, 36 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'M. Rouba WILNO. 34.'
na odwrociu nalepka wystawowa z wystawy Sztuki Polskiej na terenie Rzeszy Niemieckiej
- wystawa Sztuki Polskiej na terenie Rzeszy Niemieckiej, 1935
ROUBA Michał (1893 - 1941)
drzeworyt barwny, papier; 23 x 18 cm (w świetle oprawy);
poniżej opis ołówkiem l. d.: "Grusza" (12),
sygn. i dat. p. d.: MRouba Wilno 35
ROUBA Michał (1893 - 1941)
Fragment katedry wileńskiej, 1938
Drzeworyt barwny; wym.: 255 x 280 mm; sygn. oł. p.d.: M. Rouba 1938 Wilno, l.d. tytuł i numer odbitki (18). Rzadkie.
ROUBA Michał (1893 - 1941)
PORTRET KOBIETY Z OKOLIC WILNA, 1936
olej na sklejce,
57 x 50 cm,
sygnowany p.d. "M. Rouba /Wilno 1936", na odwrocie dwa szkice głów kobiecych - rysunki czarną kredką.
ROUBA Michał (1893 - 1941)
Akwarela, papier;
23,1 x 25,2 cm
Sygnowany p.d.: M. Rouba
ROUBA Michał (1893 - 1941)
olej na sklejce,
35 x 25,5 cm w świetle ramy, sygnowany
p.d. "M. Rouba"; na odwrocie kartka
w języku litewskim z danymi o obrazie
ROUBA Michał (1893 - 1941)
ROUBA Michał (1893 - 1941)
olej, sklejka, wym.: 36 x 50 cm
sygn. p.d.: M Rouba Wilno. (19)34.
Na odwrocie dwie naklejki: drukowana z Wystawy Sztuki Polskiej na terenie Rzeszy Niemieckiej z 1935 oraz
niekompletna, drukowana, wypełniona atramentem z nieznanej galerii.