PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl/piórko, 55 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. Pałucha 2011'
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Przedrandkowa krzątaninka, 2010 r.
akryl/piórko, 81 x 65 cm
sygnowany p.d.: 'J. Pałucha 2010'
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej na płótnie, 38 x 30 cm
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej/płótno, 46,5 x 36 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'J. Pałucha 18'
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: JPałucha 18;
na odwrocie certyfikat autorski z odręcznym podpisem artysty.
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno; 70 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: J.Pałucha 2015;
na odwrocie certyfikat z informacją o obrazie i podpisem artysty.
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Są wyspy szczęśliwe..., 2010 r.
akryl/płótno, 38 x 33 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. Pałucha 2010'
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. Pałucha 2009'
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl, olej, 55 x 70 cm, sygn. l.d.: Jpałucha18
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Samochód kupiony w Pewexie, 2010 r.
akryl/płótno, 60 x 120 cm
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Grillowanie w pobliżu prywatnego kosmodromu
akryl/płótno, 140 x 70 cm
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno, 55 x 70 cm
sygn. i dat. l. d.: J.Pałucha 18
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno, 70 x 55 cm
sygn. i dat. l. d.: J. Pałucha 18
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej na płótnie
46 x 56 cm
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Dożynkowa parade w postępowym pegeerze, 2011 r.
akryl/płótno, 70 x 140 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Pałucha 2011'
- Dom Aukcyjny Agra-Art
- Mirosław Pęczak, J. Pałucha. Agroturystyka Jacka Pałuchy, s. 116 - 117 (il.)
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl/piórko, 55 x 46 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Pałucha 2010'
- Dom Aukcyjny Agra-Art
- Mirosław Pęczak, J. Pałucha. Agroturystyka Jacka Pałuchy, s. 92 (il.)
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno, 55 x 70 cm
sygn. i dat.: J. Pałucha 2017
na odwrocie autorski opis: Donald i Kim na Por 5/J.Palucha/2.17
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno; 38,5 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 2013
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Superman pomaga biednej sierotce, 2010 r.
akryl/płótno, 55 x 70 cm
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl/piórko, 55 x 70 cm