PIECHOWSKI Marek (ur. 1968, Tarnobrzeg)
olej, płótno; 64 x 79 cm w świetle ramy;
sygn. i dat. u dołu: M. PIECHOWSKI 97;
na odwrocie pieczęcie: WOJEWÓDZKI URZĄD / OCHRONY ZABYTKÓW W KRAKOWIE / Przedmiot nie podlega / zakazowi wywozu za granicę
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 34,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: M. PIECHOWSKI / M. PIECHOWSKI 96
olej, płótno,
65 x 80 cm;
sygn. p. d.: M. PIECHOWSKI 96
olej, płótno,
65 x 80 cm;
sygn. i dat. pośrodku u dołu: M. PIECHOWSKI `97
olej, płótno
65 x 80 cm;
sygn. p. d.: M. PIECHOWSKI 96
Dwie kobiety jedzące jabłka Z serii: Jabłka
Litografia, papier,
35 x 45 cm (wymiar arkusza)
Martwa natura - niebieska, 1996
olej, płótno, 95 x 119,5 cm
sygn. i dat. p.d.: M.PIECHOWSKI `96
olej, płótno, 65 x 80 cm;
sygn. i dat. p.d.: M. PIECHOWSKI` 96
olej, płótno, 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: M. PIECHOWSKI `92
Gwasz na papierze 50 x 65 cm
Sygnowany p.d. "M.Piechowski" 93"