RENOIR Auguste Pierre (1841 - 1919)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaforta, papier; 11,1 x 7,7cm;
sygn.l.d.: Renoir (na płycie)
grafika z teki "Un moment de l'Art Francais- seize gravures en couleurs", editions cercle d'Art Paris, 32 x 21, 5 cm.
Dar osoby prywatnej.
litografia / Edition Cercle d'Art, Paris/ papier, 20,5 x 17 cm,
litografia, 174/250 (numeracja ołówkiem), 55 x 48 cm, sygn. p.d. z płyty.
akwaforta, papier, 13,5 x 9,4 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Renoir
akwaforta, papier;
11,1 x 7,7 cm (wymiar bicia);
sygn. l. d.: Renoir (na płycie)
Pejzaż z okolic Cagnes-Sur-Mer
Technika: olej, płótno
Wymiary: 19x24 cm
Data powstania: po 1907 r.
Kapiąca się [Baigneuse debout, mi-jambes], ok. 1910
Akwaforta;
wym. komp.: 165 x 102 mm; nie
sygn. (p.d. naśladownictwo podpisu Renoira); na odwrocie naklejka londyńskiej galerii potwierdzająca autentyczność pracy (z lat 40.-50. XX w.). Lit.:
J. Stella, "The Graphic Work of Renoir, Catalog Raisonne", Lund, 23. Publikowana w: T. Duret, "Les Peintres Impressionistes", wyd. 3 (Henri Floury), Paris, 1922. (il. s. 37)
olej, płótno,
12 x 12 cm;
sygn p. d.: R
W załączeniu kopia certyfikatu wystawionego przez Guy-Patrice Dauberville i Michel Dauberville dn. 2. IX. 2004
akwaforta na papierze żeberkowym,
13,5 x 9,3 cm,
sygnowana na płycie p.d. "Renoir"
akwaforta, papier,
13 x 19 cm (odcisk płyty);
na odwrocie certyfikat autentyczności Fine Prints Art
Pejzaż z okolic Cagnes-sur-mer, po 1907
olej, płótno,
19 x 24 cm;
sygn. l. d.: R
W załączeniu kopia certyfikatu wystawionego przez Guy-Patrice Dauberville i Michel Dauberville dn. 10. X. 2008
akwaforta, papier, 13 x 19 cm (odcisk płyty);
akwaforta na papierze żeberkowym, 13,5 x 9,3 cm,
Dziewczynka z filiżanką herbaty
litografia barwna, papier czerpany (Arches / France),
49 x 39,8 cm (odcisk płyty);
sygn. p.d.: Renoir (na płycie);
napis l.d.: 235/250 (ołówkiem), suche pieczęcie: l.d.- ATELIER RENOIR / CAGNES S/M; p.d. - GRAPHOLITH / PARIS
53,5 x 39,8 cm (odcisk płyty);
sygn. p.d.: Renoir (na płycie); l.d.: 211 / 250 (ołówkiem)