1 zł
2 600 000 zł

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

Kochankowie z cyklu Arlekin, 1970 r.

olej, płótno, 73 x 65 cm,
sygn. i dat. l.g.: RY/ZA/70,
opisany na odwrocie: RYSZARD ZAJĄC / KOCHANKOWIE (73X65) / Z CYKLU "ARLEKIN" 1970 / LISTOPAD / BASEL

cena wywoławcza: Wykup abonament

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

Widok na miasteczko od strony portu, 1978 r.

olej, płótno, 81 x 60 cm,
sygn. i dat. l.d.: RY / ZA / 78, opisany na odwrocie: RYSZARD ZAJĄC / 81 x 60 / 1978 / … PORTE

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

FRAGMENT MIASTECZKA - UMBRIA, 1968

olej, płótno
65 x 81 cm
sygn. p.d.: R | ZA | 68
na odwr. na płótnie sygnatura: RYSZARD ZAJĄC | FRAGMENT MIASTECZKA - UMBRIA | (65 x 81) | 1968

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

Architektura - Italia, 1976 r.

olej/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'RY|ZA|76'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'RYSZARD ZAJĄC | ARCHITEKTURA - ITALIA | /65x92/ | 1976 | RA'

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

CAPESTRANO, 1980

olej, płótno
65,5 x 116,5 cm
sygn. l.d.: RY | ZA | 80
na odwrocie na płótnie sygn.: RYSZARD ZAJĄC | CAPESTRANO | /65 x 116/ | 1980

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

ASYŻ, 1968

Olej, płótno; 60 x 81 cm
Sygnowany p.g.: RY / ZA / 68; na odwrocie: RYSZARD ZAJĄC | ASSISI (65 x 81) | 1968

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

Pejzaż z Minturno, 1967 r.

olej/płótno, 65,5 x 81 cm
sygnowany i datowany monogramem wiązanym p.g.: 'RY | ZA | 67'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'RYSZARD ZAJĄC | PEJZAŻ Z MINTURNO | (65 x 81) | 1967'

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

Reminiscencje , 1963 r.

olej/płótno, 60,5 x 46 cm
sygnowany i datowany monogramem wiązanym p.g.: 'RY | ZA | 63'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'RYSZARD ZAJĄC | 1963 | (46 x 61) | REMINISCENCJE | 2'

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

PORTRET KOBIETY W BRĄZOWYM KAPELUSZU, 1978

olej, płótno
73,3 x 50,5 cm
sygn. p.g.: RY | ZA | 78
na odwrocie na płótnie napis: PORTRET KOBIETY W | BRĄZOWYM KAPELUSZU

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

ASYŻ, 1968

Olej, płótno; 60 x 81 cm

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

Pejzaż z Sycylii, 1965 r.

olej/płótno, 75 x 86 cm
sygnowany i datowany monogramem wiązanym p.g.: 'RY | ZA | 65'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'RYSZARD ZAJĄC | PEJZAŻ Z SYCYLII 1965 | (75 x 86)'

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

MARTWA NATURA, 1965

olej, płótno
81 x 60,5 cm
sygn. p.g.: RY | ZA | 65
na odwrocie na płótnie sygnatura i napis: RYSZARD ZAJĄC | MARTWA NATURA (81 x 60) | 1965 | ZüRICH

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

CAIA, 1970

olej płótno
73 x 54 cm
sygn. l.g.: RY/ZA/70
opisany: CAIA
na odwrocie: RYSZARD ZAJĄC/ AKT (73x54)/ 1970

* opłata z tytułu "droit de suite"

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

Pejzaż z Adygi, 1969

olej, płótno, 65 × 81 cm
sygn. l. g.: R/ZA/69 oraz na odwrociu: RYSZARD ZAJĄC |PEJZAŻ Z ADYGI |(65X81) |1969

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

Martwa natura, 1986 r.

olej/płótno, 73 x 96 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'Ry | Za | 86'
opisany na odwrociu: 'RYSZARD ZAJĄC | MARTWA NATURA /73x96/ | 1986', naklejka autorska

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

ASSISI (ASYŻ), 1968

olej, płótno
60 x 80,5 cm
sygn. p.g. [drapana]: RY | ZA | 68
na odwrocie na płótnie sygnatura: RYSZARD ZAJĄC | ASSISI (65 x 81) | 1968

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

olej, płótno
65 x 81 cm
sygn. p.d.: R | ZA | 68
na odwrocie na płótnie sygnatura: RYSZARD ZAJĄC | FRAGMENT MIASTECZKA - UMBRIA | (65 x 81) | 1968

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

Gubbio - interpretacja dowolna, 1978 r.

olej/płótno, 80,5 x 60 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'R | ZA | 78'
opisany na odwrociu: 'RYSZARD ZAJĄC | GUBBIO - INTERPRETACJA | DOWOLNA | (81x60) 1978'
na odwrociu nieczytelne stemple wywozowe, na blejtramie napis: 'RYSZARD ZAJĄC | GUBIO I / 81 x 60 / 1978' oraz 'ALPHA'D ST- 242'

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

MUSICAL COMPOSITION - GITARA Z MANDOLINĄ, 1995

olej, płótno
85,3 x 40,3 cm
sygn. p.d.: RY | ZA | 95 [monogram wiązany]
na odwr. na płótnie p.g.: RYSZARD ZAJĄC | /85 x 40/ | 1995
l.g.: MUSICAL COMPOSITION | "NOCTURN" [zamazane] | GITARA Z MANDOLINĄ

ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)

MIASTO, 1982

olej, płótno
65 x 79 cm
sygnatura drapana: l.d.: RY | ZA | 82
na odwrocie na płótnie sygnatura i dedykacja: RYSZARD ZAJĄC | ( 65 x 81) 1982 | ANDRZEJOWI Z WYRAZAMI WIELKIEJ SYMPATII | [RYSZARD] | Zając [nieczytelnie] | BINNINGEN, 23 LISTOPAD 2006.

liczba obiektów: 39