1 zł
2 600 000 zł
/4

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

FASADA KATEDRY WARSZAWSKIEJ

Akwarela, papier; 33,5 x 25 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: J. Pawłowski / Warszawa

cena wywoławcza: Wykup abonament

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

Widok na kościół Św. Anny w Warszawie

olej, tektura, 21 x 29 cm,
sygn. l.d.: J.Pawłowski, opisany l.d.: Warszawa

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

Kościół P. Marii w Warszawie

sygn. p.d.
akwarela, tektura
48x35 cm

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

Plac Zamkowy w Warszawie

olej, tektura, 39 x 55 cm, sygn. p.d.: J.Pawłowski

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

Poznań - Kościół Bożego Ciała

olej, tektura, 16,5 × 12 cm w św. oprawy
sygn. l. d.: J.P oraz p. d.: Poznań

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

Warszawa, ul. Mostowa, ul. Freta, Kamienne schodki, 1959 r.

technika mieszana, tektura, 15 x 10 cm
sygn. l.d.: JP, ul. Mostowa, sygn. p.d.: JP

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

Miłosna

akwarela, gwasz, papier, 35 x 49,5 cm, sygn. l.d.: J. Pawłowski | Miłosna

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

Łazienki warszawskie

sygn. l.d.
akwarela, gwasz, tektura
17.5x24 cm

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

Kościół Św. Anny w Warszawie

akwarela, karton, 10,5 x 8 cm,
sygn. p.d.: J.Pawłowski

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

Ulica Kanonia w Warszawie, około około 1949 r. r.

akwarela/papier, 10,5 x 7,5 cm
sygnowany l.d.: 'J.Pawłowski '
na odwrociu dedykacja: '8 Maj 1949 r. | W dniu imienin Naczelnikowi | koleżanki i koledzy | Warszawa dnia 8 V 1949 r.| oraz podpisy'

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

Widok na ul. Świętojańską w Warszawie

gwasz, papier, wym. 47 x 33,5 cm,
sygn. l.d.: J.Pawłowski

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

Gdańsk

akwarela, gwasz/papier, 63 x 97 cm
sygnowany i opisany l.d.: 'J. Pawłowski | Gdańsk'

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

Widok z kościołem św. Anny

olej/papier, 24,5 x 34 cm
sygnowany p.d.: 'J.Pawłowski'

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

Widok na kościół Św. Anny

akwarela, karton, wym. 19,5 x 13,5 cm,
sygn. p.d.: J.Pawłowski

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

Ulica Kozia

akwarela, papier, wym. 21 x 14 cm,
sygn. l.d.

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

Widok Warszawy

sygn. l.d.

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

Plac Zamkowy

akwarela, papier, wym. 14 x 8,5 cm,
sygn. l.d.: J.Pawłowski

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

Katedra Św. Jana

sygn. l.d.: J.Pawłowski

PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)

Pomnik Mickiewicza na Krakowskim Przedmieściu

akwarela, karton, wym. 16,5 x 23 cm,
sygn. l.d.: J. Pawłowski

/4
liczba obiektów: 61