1 zł
2 600 000 zł

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

Na podwórku

olej/tektura, 27 x 35 cm
sygn. p.d.: E. Elster
na odwrociu napisy: 1) Elster Erwin/1887-1977/ASP Kraków 1912 r. 2) Na podwórku

cena wywoławcza: Wykup abonament

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

Na podwórku

olej/tektura, 27 x 35 cm
sygn. p.d.: E. Elster
na odwrociu napisy: 1) Elster Erwin/1887–1977/ASP Kraków 1912 r. 2) Na podwórku

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

Zabudowania

olej, tektura, 27 x 35 cm,
sygn. E.Elser

* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

Łodzie w porcie - Motyw francuski, ok. 1930

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
35 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: E. Elster.

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

Baletnice

ołówek, papier, 37,5 × 42 cm w świetle passe-partout
sygn. u dołu: Elster

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

KRZEMIENIEC DOMY BLIŹNIACZE

Akwarela, papier, 35 x 47,5 cm,
sygn. l.d.: E. Elster, p.d.: Krzemieniec Domy Bliźniacze 20 lipca 1926.

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

WIDOK NA KRZEMIENIEC

Akwarela, tusz, papier, 35 x 47,5 cm,
sygn. l.d.: Elster, p.d.: Krzemieniec ... 1926

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

Pejzaż burzowy

olej, płótno; 56 x 74,5 cm;
sygn. l. d.: Erwin Elster (końcówką pędzla);
na odwrocie, na krośnie powtórzona sygnatura: Erwin Elster

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

Motyw miejski

akwarela, papier naklejony na tekturę,
14 x 20,2 cm;
sygn. p. d.: Elster

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

ŁODZIE ŻAGLOWE W PORCIE

akwarela, ołówek
35 x 44,3 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: EElster (inicjały wiązane)

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

Ratusz w Gdańsku

akwarela, papier, 61,5 × 44 cm w świetle passe-partout;
sygn. śr. d.: Elster

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

Żydowskie święto (1957)

sygn. dat. p.d.
akwarela, papier
61x52

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

Brama Wyżynna w Gdańsku

sygn. l.d.
akwarela, papier
49.5x57.5 (w świetle passe-partout )

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

PEJZAŻ ZE SROMOWCA

Akwarela, papier, 57 x 85 cm,
sygn. p.d.: Sromowce 1921 E. Elster; l.d.: Fusiu Kochana! Erwin

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

Brama Krakowska w Lublinie

sygn. l.d.
akwarela, papier
62.5x46 cm (w świetle passe-partout )

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

Ratusz w Gdańsku

akwarela, papier,
61,5 × 44 cm w świetle passe-partout;
sygn. śr. d.: Elster

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

Akt, lata 1930-1940

pastel, akwarela, papier, 30 × 20 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Elster

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

Kąpiące się I, lata 1930-1940

akwarela, papier, 20 × 22,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: Elster

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

Kąpiące się I, lata 30-te

akwarela, papier, 25 × 28 cm
w świetle-passe-partout
sygn. p. d.: Elster

1 400 - 1 600 zł

ELSTER Erwin (1887 - 1977)

Baletnice, ok. 1960 r.

ołówek, papier,
43 × 52 cm
sygn. środ. dół: Elster

1 500 - 2 000 zł

liczba obiektów: 32