PODHORECKI Adam (1898 - 1977)
akwarela na kartonie, 43 x 20 cm, sygn.
Dar osoby prywatnej.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PODHORECKI Adam (1898 - 1977)
akwarela, ołówek/papier, 25,5 x 21 cm
PODHORECKI Adam (1898 - 1977)
akwarela / papier, 17 x 23 cm, sygn.
dar osoby prywatnej
PODHORECKI Adam (1898 - 1977)
akwarela / papier, 22 x 22 cm, sygn.
dar osoby prywatnej
PODHORECKI Adam (1898 - 1977)
PODHORECKI Adam (1898 - 1977)
tusz, piórko, akwarela, papier;
22 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.
A. PODHORECKI/ 1950 r.
PODHORECKI Adam (1898 - 1977)
kredki, papier,
23,8 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. PODHORECKI. / 1967 r.
PODHORECKI Adam (1898 - 1977)
kredki, papier, 23,8 x 34 cm (w świetle oprawy);
PODHORECKI Adam (1898 - 1977)
PODHORECKI Adam (1898 - 1977)
piórko, tusz, akwarela, papier, 23 x 16,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: A. PODHORECKI (ołówkiem);
na odwrocie monogram: A.P. (ołówkiem)
PODHORECKI Adam (1898 - 1977)
Tusz, gwasz, papier, 25 x 35 cm;
Sygn. l.d.- A. PODHORECKI 1970 r.
Oraz na odwrocie: AP (monogram)
PODHORECKI Adam (1898 - 1977)
Tusz, akwarela, papier, 17,5 x 24,5 cm;
Sygn. p.d.- A. PODHORECKI / 1950 r.
Oraz na odwrocie: AP (monogramem)
PODHORECKI Adam (1898 - 1977)
Akwarela, papier, 28,2 x 33,8 cm; (w św. p.-p.)
Sygn. p.d.- A. PODHORECKI / 1952 r.
PODHORECKI Adam (1898 - 1977)
Gwasz, papier, 34,5 x 24 cm;
Sygn. p.d.- A. PODHORECKI / 1960
PODHORECKI Adam (1898 - 1977)
Pastel, papier, 27 x 29,5 cm; w św. p.-p.
Sygn. l.d.- A. PODHORECKI / 1950 r.
PODHORECKI Adam (1898 - 1977)
olej, pilśnia, 20,8 x 33,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: ADAM PODHORECKI / 1970