1 zł
2 600 000 zł
/5

LACHOWICZ Andrzej (1939 Wilno - 2015 Wrocław)

Energia Upadku – 8 fotografii, 1978-1979

fotografia czarno-biała, papier fotograficzny (odbitka żelatynowo-srebrowa); 17 x 17,5 cm (wymiar każdej z prac w świetle oprawy); jedna z fotografii sygn., dat. i opisana na odwrocie: Andrzej Lachowicz / ENERGIA UPADKU / 1978-79 / Vintage Print / [podpis artysty] (ołówkiem); nakład nieokreślony, vintage print.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Topologie [2], 1968-1989

fotografia czarno-biała, papier fotograficzny (odbitka żelatynowo-srebrowa); 16,5 x 16,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana na odwrocie: ANDRZEJ LACHOWICZ / TOPOLOGIE / 1968 – 1989 / Photocanvas 110 x 110 cm (ołówkiem);
nakład nieokreślony, vintage print;
Artysta tworzył serię Topologie od 1968 roku do końca lat 80. XX w.

Topologie G + G2, 1968-1989

sygn., dat. i opisana na odwrocie: ANDRZEJ LACHOWICZ / TOPOLOGIE G +G2 / Photocanvas 110 x 110 cm / 1968 – 1989 (ołówkiem);

Przedwczesny zachód słońca, 1998 r.

akwarela/papier, 28,5 x 41,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A.Lachowicz 30.07.1998’
oraz opisany l.d.: 'PRZEDWCZESNY ZACHÓD SŁOŃCA'

Z serii Energia upadku

1980
dwie odbitki żelatynowo-srebrowe, papier
17,8 x 18 cm każda
sygn., tyt., dat i dopisek, na odwrociu: ANDRZEJ LACHOWICZ | „ENERGIA UPADKU” | 1980 | Photocanvas | 110 x 110
vintage print
oprawa: passe-partout, drewniana rama, szkło

Z wystawy Zbigniewa Dłubaka Tautologie, 1971 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 17,8 x 23,5 cmopisany ołówkiem na odwrociu: 'GALERIA "PERMAFO" | WYSTAWA - "TAUTOLOGIE" | AUTOR: ZBIGNIEW DŁUBAK'
na odwrociu pieczęć autorska

Topologies W, 1989 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa/płótno, 110 x 110 cmsygnowany. datowany i opisany na blejtramie: 'ANDRZEJ LACHOWICZ - "TOPOLOGIE W" . 1989 . Photocanvas 110x110 cm'

Topologie, 1968-1992 r.

fotografia/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'ANDRZEJ LACHOWICZ "TOPOLOGIE" 1968-1992 PHOTOCANVAS 110 x 110'

Topologie, 1968-92 r.

Ja, ty, on, 1970

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 16,5 x 16,8 cm
sygnowany na odwrociu ołówkiem: 'ANDRZEJ LACHOWICZ | "Ja, ty, on" | 1970'

Portet permanentny, 1965

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 18 x 24 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANDRZEJ LACHOWICZ | "Portret permanentny" | 1965'; odbitka z lat 80. XX w.

z cyklu Topologie, 1968-1988

fotografia czarno-biała
29x29 cm
na odwrocie opis ołówkiem: "ANDRZEJ LACHOWICZ | TOPOLOGIE 1968-1988"

z cyklu Topologie, 1968-1988

fotografia czarno-biała
29x29 cm

bez tytułu, 1970-1989

fotografia czarno-biała
29x29 cm

The Shadow, 1971

fotografia czarno-biała
29x29 cm

JaTyOn z serii Cienie

1968
Odbitka żelatynowo-srebrowa naklejona na płytę spilśnioną, podklejoną cienkim papierem pergaminowym, wym. 48,9 x 48,4; w oprawie (drewniana rama, szkło)
Sygn., i dat. na przodzie; sygn., dat. i tytuł na odwrocie
Vintage print

1970-1973
Odbitka żelatynowo-srebrowa o wym. 15,2 x 15,2 cm podklejona na kremowej tekturze o wym. 22 x 22 cm; w oprawie (drewniana rama, szkło)
Certfikat autentyczności podpisany przez galerię
Vintage print

Krzywy Budapeszt

fotografia czarno-biała/papier fotograficzny, 18,3 x 24,6 cm,

Struktury - natura 1967 r. - dyptyk

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 23 x 17,5 cm (wymiary dotyczą jednej fotografii),

opisany na odwrociu

The Leaning Budapest

black and white photography on photographic paper, 18.3 x 24.6 cm

/5
liczba obiektów: 100