1 zł
2 600 000 zł

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

Ucho igielne

drewno, 128,5 x 20 x 40 cm (wymiary z podstawą)

cena wywoławcza: Wykup abonament

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

Bez tytułu, 2018 r.

ceramika, 29 x 33 x 33 cm
sygnowany i datowany na podstawie: 'LESZEK OPRZĄDEK | 2018'

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

"B-B", 2018 r.

akryl, relief/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'LESZEK OPRZĄDEK / B-B 2018'

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

Radiator, 2016

drewno opalane i impregnowane; 35 x 20 x 15 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: - 2016 / LESZEK - / OPRZĄDEK.

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

Cel, 2016

płaskorzeźba w drewnie lipowym, drewno opalane; 33 x 46 x 10,5 cm;
na odwrocie opis autorski wraz z sygnaturą: CEL / LESZEK OPRZĄDEK 2016.

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

Wi-Fi, 2016

drewno opalane i impregnowana; wymiary: 37,5 x 19 x 7 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: - LESZEK - / OPRZĄDEK / 2016.

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

Rygiel, 2016

drewno opalane; wymiary: 40 x 50 x 12 cm;
sygn. i dat. z tyłu: OPRZĄDEK / 2016.

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

ręczna/ceramika, 28,5 x 28,5 x 28,5 cm

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

Reaktor, 2016

Drewno; wym.: 37 x 60 x 70 cm.
Rzeźba prezentowana na wystawie zbiorowej: "Bożonarodzeniowy salon malarstwa i rzeźby", Pałac Sztuki, 2016, Kraków.

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

Wieża, 2008

Ceramika; wym.: 27 x 12 x 12 cm; sygn. na podstawie: Oprządek 2008.

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

Bez tytułu, 2012

Akryl, płótno; wym.: 100 x 70 cm; sygn. i dat. na odwrocie. Obraz prezentowany na wystawie Mathematical Inspiration in Contemporary Art (Kraków). Lit.: "By Form and Number", katalog wystawy, Kraków 2012, s. 46.

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

Kompozycja rytmiczna, 2002

Olej, płótno;
wym.: 150 x 30 cm; sygn., tyt. i dat. na odwrocie.

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

Kompozycja, 2009

Olej, płótno;
wym.: 80 x 30 cm;
sygn. na odwrocie.

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

ceramika, 2011, wym. 11x11 cm

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

Kompozycja, 2010;

Terakota
wys.: 24,5 cm
sygn.: Leszek Oprządek.

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

Kompozycja, 2008

Technika mieszana, terakota, masa papierowa; wys. 31 cm.

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

Kompozycja, 2007

Olej, płótno;
wym.: 40 x 30 cm;
sygn. na odwrocie.

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

Obraz 33

technika własna, olej, płótno,
40 x 30 cm;
sygn. na odwrocie: LESZEK / OPRZĄDEK / 2009 / KRAKÓW

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

Obraz 33

40 x 30 cm;

OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)

Cotton, 2006

ceramika,
wys. 23 cm

liczba obiektów: 30