POLIT Emil (1940r. Zmysłówka)
olej, płótno na płycie
60 x 40 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
POLIT Emil (1940r. Zmysłówka)
olej na płycie, 40 x 60 cm
POLIT Emil (1940r. Zmysłówka)
olej, płótno na płycie
70 x 50 cm
POLIT Emil (1940r. Zmysłówka)
olej na płótnie
70 x 60 cm
POLIT Emil (1940r. Zmysłówka)
olej na płycie
70 x 100 cm
POLIT Emil (1940r. Zmysłówka)
olej, płyta
80 x 90 cm
POLIT Emil (1940r. Zmysłówka)
olej na płycie
70x65 cm